Tīklošanās seminārs uzņēmējdarbības uzsācējiem

2014. gada 28. augustā pulksten 18.00
"Šķūnis Cafe" LU Botāniskā dārza teritorijā

Adrese: Rīga, Kandavas iela 2

Aicinām biznesa ideju autorus un jaunos uzņēmējus piedalīties tīklošanās seminārā! Pasākumā būs iespēja neformālā gaisotnē apspriest biznesa uzsācējiem aktuālus jautājumus, satikt citus cilvēkus, kas attīsta savu biznesa ideju un apspriest to ar pieredzi ieguvušiem uzņēmējiem. Šī semināra tematiskā vadlīnija būs biznesa modelis un tā izvēle. Par savu pieredzi dažādu biznesa modeļu izvērtēšanā sava projekta virzībā stāstīs ātrlasīšanas aplikācijas Fastr attīstītāji Eldars Loginovs un Dāvids Štēbelis. Fastr ir izdevies piesaistīt lietotājus visā pasaulē un projekts ir saņēmis gan privātās, gan riska kapitāla investīcijas. Par to, kā tas izdevies, kāds bzinesa modelis ir Fastr pamatā un kādi ir nākotnes plāni, uzzināsiet seminārā.  

Seminārā tiks apskatītas šādas tēmas:
  • Kas ir biznesa modelis;
  • Kāpēc ir būtiski domāt par biznesa modeli;
  • Fastr biznesa modelis un kā projekta autori pie tā nonāca.

Tīklošanās ir būtiska aktivitāte uzņēmējdarbības uzsācējiem, jo tā palīdz kļūt atpazīstamiem, iegūt kontaktus un veidot uzticību. Tāpēc semināra otrā daļa noritēs neformālā gaisotnē un atvēlēta jaunu kontaktu/ sadarbības partneru iegūšanai un aktuālu jautājumu apspriešanai.

Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Anete Vītola, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469, +371 26229989
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv
 

Pasākumu organizē LIAA projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.