Tīklošanās seminārs uzņēmējdarbības uzsācējiem

2014. gada 28. oktobrī pulksten 18.00
Viesnīcas "Albert Hotel" konferenču zālē "Space"

Adrese: Rīga, Dzirnavu iela 33

Aicinām biznesa ideju autorus un jaunos uzņēmējus piedalīties tīklošanās seminārā! Pasākumā būs iespēja neformālā gaisotnē apspriest biznesa uzsācējiem aktuālus jautājumus un satikt citus cilvēkus, kas attīsta savu biznesa ideju. Šis seminārs būs veltīts sievietēm – biznesa uzsācējām. Par pieredzi biznesa uzsākšanā stāstīs funkcionālās pārtikas (brokastu musli Graci) ražošanas uzņēmuma SIA Felici vadītāja Alise Balgalve un TOK-TOK-TEA ražotāja SIA TEYA vadītāja Nataļja Radionova. Graci Musli ir produkts, kas tapis, izmantojot Latvijas zinātnieku pētījumus, un ir jau stabils uzņēmums, kas spēj aizvietot importa produkciju. Savukārt TOK-TOK-TEA ir tikai 2013. gadā izveidots uzņēmums, spontāna tā vadītājas lēmuma rezultātā.  

Seminārā tiks apskatītas šādas tēmas:
  • Kas iedrošināja uzņēmumu vadītājas sākt savu biznesu;
  • Ar kādiem šķēršļiem un sarežģījumiem ir nācies saskarties;
  • Kā veidot sadarbību ar zinātniskajām institūcijām;
  • Kā produktu nogādāt pie sava klienta.

Tīklošanās ir būtiska aktivitāte uzņēmējdarbības uzsācējiem, jo tā palīdz kļūt atpazīstamiem, iegūt kontaktus un veidot uzticību. Semināra otrā daļa noritēs neformālā gaisotnē un tiks atvēlēta jaunu kontaktu/ sadarbības partneru iegūšanai un aktuālu jautājumu apspriešanai.

Semināra mērķis ir iedrošināt sievietes aizdomāties par sava biznesa uzsākšanu, bet jau pieredzējušo semināra runātāju pieredze noteikti būs noderīga arī kungiem, kas ir laipni aicināti piedalīties pasākumā!

Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Anete Vītola, projektu vadītāja
Projektu attīstības nodaļa
Investīciju projektu departaments


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039469, +371 26229989
E-pasts: anete.vitola@liaa.gov.lv
 

Pasākumu organizē LIAA projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, kuru līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.