Diskusija "Tikšanās ar personību. Jānis Baiks." (Valmierā)

2019. gada 6. septembrī | 15.00 – 17.00
LIAA Valmieras biznesa inkubato
Adrese: Purva iela 12a (A korpusa 2. stāvs), Valmiera

Pasākuma laikā visiem klātesošajiem būs iespēja dzirdēt Valmieras pilsētas mēra Jāņa Baika viedokli par pilsētu kā uzņēmumu, vadības līdzībām un atšķirībām. Būs iespēja iepazīt Jāni Baiku mazāk formālā gaisotnē, kā varbūt ikdienā ierasts.

"Dažādās tikšanās reizēs, stāstot par Valmieru tās iedzīvotājiem un uzņēmējiem, bieži redzu klausītāju izbrīnu par to, cik daudz darām un ko esam sasnieguši. Valmierā ir kāds īpašs dzinējspēks. Tas rosina darboties, noteikt drosmīgus mērķus, nebaidīties būt pirmajiem un īstenot lielas un reizēm pat neparastas idejas. Laba komanda, virzība uz izaugsmi, atbalsts mērķu sasniegšanā un dzīvesprieks ir šī dzinējspēka pamatā. Un tas ir svarīgs gan pilsētas, gan uzņēmējdarbības attīstībā," stāsta J.Baiks.

Pēc īsas iepazīstināšanas ar sevi Jānis atbildēs uz diskusijas vadītāja jautājumiem, kas, iespējams, nav sarežģīti, bet palikuši nepajautāti intervijās presē un citos medijos.

LIAA Valmieras biznesa inkubators jauno klientu pieteikumus pieņems no 2019. gada 2. septembra – 20. septembrim, un diskusija notiks pieteikumu pieņemšanas pirmajā nedēļā, lai tie jaunie uzņēmēji vai potenciālie uzņēmēji, kas šaubās par savas idejas realizēšanu, spēj iedvesmoties vai tieši otrādi, vairāk izvērtēt izaicinājumiem bagāto ceļu uzņēmējdarbībā, ar ko dalīsies mūsu diskusijas personība – Jānis Baiks, kurš ir kļuvis par LIAA Valmieras biznesa inkubatora Konsultatīvās komisijas priekšsēdētāju un turpmāk piedalīsies inkubācijas programmas jauno pieteikumu izvērtēšanas sēdēs. 

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties pasākumam līdz 5. septembrim

Pieteikšanās slēgta!

Dalība bezmaksas.

Darba valoda – latviešu.

Programma

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros. Seko LIAA Valmieras biznesa inkubatora aktivitātēm: https://www.facebook.com/LIAAValmiera

Kontaktinformācija:
Laura Krūmiņa-Zvaigzne, vecākā projektu vadītāja
Valmieras biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija
Tālrunis: +371 26431140
E-pasts: laura.zvaigzne@liaa.gov.lv