Tirdzniecības misija – dalība ražotāju un tirgotāju konventā WORLD OF TRADE Kazahstānā (Astanā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus piedalīties ražotāju un tirgotāju kontaktbiržā-izstādē-forumā WORLD OF TRADE Kazahstānā, Astanā 2018.g. 28.-29. jūnijā!

Tiek aicināti pārtikas produktu, tai skaitā veselīgā ēdiena, apģērbu, kosmētikas, skaistumkopšanas, fitnesa, sadzīves preču ražotāji, preču bērniem un zīdaiņiem ražotāji, kā arī tehnoloģiju izstrādātāji mazumtirdzniecības jomai.

Pasākumā notiks ražotāju un mazumtirgotāju (mazumtirdzniecības ķēžu) divpusējas tikšanās. Tiek sagaidīts, ka pasākumā piedalīsies mazumtirdzniecības ķēžu iepircēji no Kazahstānas, Krievijas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Kirgīzijas, Uzbekistānas, Turkmenistānas, Tadžikistānas, Baltkrievijas, Moldovas, Ukrainas.   Ražotājiem savas preces būs iespēja izstādīt izstādē, kas tiks sadalīta atsevišķās tematiskās zonas. Papildus tam, norisināsies semināri, apaļā galda diskusijas un citas aktivitātes.

Ārvalstu delegācijām tiek piedāvāts valsts stends, ja delegācijā ir 10 un vairāk uzņēmumu. Dalības maksa vienam uzņēmumam – aptuveni 2 200 USD (ceļa un viesnīcas izdevumi netiek iekļauti).

Pastāv iespēja piedalīties arī individuāli, dalības cena - sakot no 390 USD, ja pieteikums nosūtīts līdz 15. aprīlim (papildus informācija pievienotajos failos), taču tādā gadījumā nebūs iespējas izstādīt savas preces. Lai varētu izstādīt preces, ir jāīrē plaukts, kura īre maksā vēl aptuveni 700 USD.

Ražotāju un tirgotāju konventa World of Trade programma

Papildus informācija (krievu valodā):
Kas ir ražotāju un tirgotāju konvents WORLD OF TRADE?
Iepircēju saraksta drafts
Pasākuma norises vietas shēma

Lūdzu, informējiet, vai ir interese piedalīties WORLD OF TRADE uzņēmēju delegācijas sastāvā vai arī individuāli sūtot uz e-pastu: jadviga.neimane@liaa.gov.lv. līdz š.g. 12. aprīlim.

Kontaktinformācija:
Jadviga Neimane, projektu vadītāja
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Eksporta veicināšanas nodaļa

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 29128382
E-pasts: jadviga.neimane@liaa.gov.lv