Uzņēmējdarbības izglītības veicināšanas seminārs jaunatnes darbiniekiem un jauniešiem

2014. gada 20. februārī
Balvu Bērnu un jauniešu centrā

Adrese: Balvi, Brīvības iela 48

Semināru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), lai pilnveidotu Latvijas jaunatnes darbinieku zināšanas par jauniešu iespējām iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Semināru vadīs Iluta Arbidāne, kas stāstīs par inovatīvām idejām, precēm un pakalpojumiem, atbalsta saņemšanas iespējām, ieguvumiem no iesaistīšanās uzņēmējdarbībā, iespējamiem šķēršļiem, kā arī par to, kā efektīvāk strādāt ar uzņēmējdarbības uzsācējiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Iluta Arbidāne ir uzņēmēja un biznesa stratēģiskās attīstības un menedžmenta konsultante ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi uzņēmējdarbības uzsākšanas un attīstības apmācību izstrādē un vadīšanā, lektore Rēzeknes Augstskolas Ekonomikas un vadības fakultātē, kā arī daudzu uzņēmējdarbības tēmai veltītu publikāciju un meistarklašu autore. I.Arbidāne kopš 2010. gada piedalījusies interešu izglītības procesā, sagatavojot un vadot meistarklases par dažādām uzņēmējdarbības tēmām – "Sevis prezentācijas prasmes", "Lietišķā etiķete", "Esi līderis", "No idejas līdz savam biznesam", "Idejas attīstība".

Semināra sākums pulksten 11.00.

Pieteikuma anketu meklē mājas lapā kblc.lv/liaa-seminari un aizpildītu sūti uz e-pasta adresi elina.gusare@kblc.lv. Tālrunis uzziņām: 28686372.

Dalība bezmaksas.

Seminārs notiek LIAA īstenotās aktivitātes "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar SIA "Ķemers Business and Law Company".