Uzņēmējdarbības izglītības veicināšanas seminārs jaunatnes darbiniekiem un jauniešiem

2014. gada 15. aprīlī
Smiltenes tehnikumā

Adrese: Smiltenes novads, Smiltenes pagasts, Kalnamuiža

Semināru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), lai pilnveidotu Latvijas jaunatnes darbinieku zināšanas par jauniešu iespējām iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Semināru vadīs pasniedzēja un uzņēmēja Iveta Reinholde, kas stāstīs par inovatīvām idejām, precēm un pakalpojumiem, atbalsta saņemšanas iespējām, ieguvumiem no iesaistīšanās uzņēmējdarbībā, iespējamiem šķēršļiem, kā arī par to, kā efektīvāk strādāt ar uzņēmējdarbības uzsācējiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Iveta Reinholde ir Latvijas Universitātes asociētā profesore. Lasījusi lekcijas ārvalstu augstskolās Norvēģijā, Japānā, Lietuvā, Igaunijā. Ieguvusi uzņēmumu grāmatvedības kārtošanas un mediatora prasmes. Pētnieciskās intereses saistītas ar reformu un pārmaiņu procesiem valstī, veicot rīcībpolitiku analīzi un novērtēšanu, konsultējot un vadot starptautisku organizāciju (Eiropas Savienība, Pasaules Banka, Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija) finansētu projektu ieviešanu. I.Reinholdei ir pieredze starptautisko un vietējo projektu pieteikumu gatavošanā un vērtēšanā. Kopš 2010. gada piedalījusies interešu izglītības procesā, sagatavojot un vadot meistarklases par dažādām uzņēmējdarbības tēmām.

Semināra sākums pulksten 13.00.

Pieteikuma anketu meklē mājas lapā kblc.lv/liaa-seminari un aizpildītu sūti uz e-pasta adresi elina.gusare@kblc.lv. Tālrunis uzziņām: 28686372.

Dalība bezmaksas.

Seminārs notiek LIAA īstenotās aktivitātes "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar SIA "Ķemers Business and Law Company".