Uzņēmējdarbības izglītības veicināšanas seminārs pedagogiem

2014. gada 23. aprīlī
Akciju sabiedrībā "CATA"

Adrese: Cēsis, Jāņa Poruka iela 8, 223. telpa

Semināru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), lai pilnveidotu Latvijas pamata un vidējās izglītības iestāžu pedagogu kompetenci jautājumos par jauniešu iespējām iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Semināru vadīs Marta Banceviča, kas stāstīs par inovatīvām idejām, precēm un pakalpojumiem, atbalsta saņemšanas iespējām, ieguvumiem no iesaistīšanās uzņēmējdarbībā, iespējamiem šķēršļiem, kā arī par to, kā efektīvāk strādāt ar uzņēmējdarbības uzsācējiem un sabiedrības pārstāvjiem, kuri vēlas iesaistīties uzņēmējdarbībā.

Marta Banceviča ir sociālo zinātņu maģistre (turpina studijas doktorantūrā), lektore Latvijas Universitātē un publikāciju autore sociālās politikas jomā. M.Bancevičai ir pieredze apmācību programmu izstrādē.

Semināra sākums pulksten 11.00.

Pieteikuma anketu meklē mājas lapā kblc.lv/liaa-seminari un aizpildītu sūti uz e-pasta adresi elina.gusare@kblc.lv. Tālrunis uzziņām: 28686372.

Dalība bezmaksas.

Seminārs notiek LIAA īstenotās aktivitātes "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība. Seminārs tiek organizēts sadarbībā ar SIA "Ķemers Business and Law Company".