Uzņēmēju dalība Latvijas Republikas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vizītē Dienvidkorejā (Seulā)

Aicinām piedalīties Latvijas uzņēmēju delegācijā Latvijas Republikas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa vizītē Seulā, Dienvidkorejā, kas norisināsies 2018. gada 13.-14. februārī.

Dalībai vizītē aicināti piedalīties šādu nozaru pārstāvji: kokrūpniecība, pārtikas rūpniecība, kosmētikas rūpniecība un farmācija, dizaina nozare, IT, transports un loģistika.

Darba programma Latvijas uzņēmējiem tiks veidota sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Dienvidkorejā un Korejas Importētāju asociāciju (KOIMA).

Vizītes plāns:
11.02.18. Izlidošana no Rīgas uz Seulu
12.02.18. Ielidošana Seulā
13.02.18. Darba programma: Biznesa forums sadarbībā ar Korejas Importētāju asociāciju (KOIMA)
14.02.18. Darba programma
15.02.18. Izlidošana uz Rīgu

Sīkāk par vizītes galvenajiem ekonomiskajiem pasākumiem informēsim Jūs pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas.

Ieguvumi piedaloties vizītē:

  • individuālas biznesa tikšanās ar Dienvidkorejas uzņēmējiem;
  • biznesa kontakti seminārā, kontaktbiržā;
  • kontakti ar valsts institūciju un tirdzniecības veicināšanas organizāciju pārstāvjiem;
  • informācija par Dienvidkorejas biznesa vidi un perspektīvākajiem sadarbības virzieniem;
  • kontakti ar Latvijas delegācijas dalībniekiem.

Lūgums interesentus dalībai Latvijas uzņēmēju delegācijā uz Dienvidkoreju pieteikties un informēt par uzņēmuma individuālajām interesēm iespējami drīz, bet ne vēlāk kā līdz 2018. gada 10. janvārim, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu angļu valodā.

Aizpildīto pieteikuma anketu, lūdzu sūtīt elektroniski uz e-pastu valsts.vizites@liaa.gov.lv, kā arī oriģinālu lūdzu nogādāt LIAA, Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442.

Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:

Transporta izdevumi:

  • Aviobiļete Rīga – Seula – Rīga: apmēram 1200 EUR;
  • Viesnīca: cena par vienu nakti apmēram 200 EUR par personu;
  • Uzņēmēju darba programmas nodrošināšana vizītes laikā: apmēram 250 EUR (vietējais transports, organizatoriskie, reprezentatīvie un citi izdevumi programmas ietvaros).

(Visas izmaksa pozīcijas un summas ir provizoriskas)

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes, pašvaldības un plānošanas reģioni (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 80% apmērā dalības maksas, vizītes organizēšanas izmaksu un ceļa (transporta) izdevumu, segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir valsts amatpersonu vizītes dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos valsts amatpersonu vizītē, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā un precīzām vizītes izmaksām informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Kontaktinformācija:
Elīze Janberga, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26425900
E-pasts: elize.janberga@liaa.gov.lv

Iezīmes: