Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem (Rīgā)

2017. gada 9. jūnijā
Viesnīcā "Radisson Blu Daugava Hotel"

Adrese: Rīga, Kuģu ielā 24

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) 19 pasaules valstīs darbojas Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības. Lai uzturētu pārstāvniecību nepastarpinātu saikni ar uzņēmējiem, individuāli pārrunājot uzņēmēju intereses ārzemju tirgos, tiek rīkotas uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem (kontaktbirža).

Šoreiz iespējams pieteikt tikšanos ar LIAA pārstāvjiem Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Lielbritānijā, Krievijā, Kazahstānā, Baltkrievijā, Nīderlandē, Polijā, Itālijā, Francijā, Japānā, Singapūrā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Amerikas Savienotajās Valstīs, Lietuvā.
Šoreiz tiek piedāvāta iespēja tikties arī ar Latvijas Vēstniecības Ēģiptē pārstāvi

Tiem uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, kontaktbiržā būs iespēja tikties arī ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā darbiniekiem.

Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

PIETEIKŠANĀS SLĒGTA!

Kontaktbiržas darba laiks ir no pulksten 9.00 – 17.00. Ierašanās atbilstoši iepriekš sastādītam grafikam, kas tiek nosūtīts uz Jūsu e-pastu divas dienas pirms kontaktbiržas norises. Maksimālais tikšanos skaits vienam uzņēmumam ir 3. Vienas tikšanās ilgums - 20 minūtes.

Kontaktinformācija:
Līga Annuškāne, vecākā projektu vadītāja
Biznesa informācijas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039459
E-pasts: liga.annuskane@liaa.gov.lv, eksportetajiem@liaa.gov.lv