Virtuālais hakatons "HackForce" (tiešsaistē)

2020. gada 17.-19. marts
Tiešsaistē

Hakatona mērķis ir meklēt risinājumus koronavīrusa krīzes radītajiem izaicinājumiem, piesaistot brīvprātīgos resursus visas sabiedrības līmenī. Hakatonā aicināti piedalīties programmētāji, eksperti un jebkurš aktīvais sabiedrības loceklis, kurš var piedāvāt savas prasmes, iesaistīties un rast risinājumus.

Hakatons HackForce, kas norisināsies no 17. līdz 19. martam pilnībā virtuālā vidē, aicinās pāris dienu laikā ar mentoru palīdzību izstrādāt ideju pirmos variantus, fokusējoties uz četrām būtiskākajām nozarēm:

  • medicīna un veselības aprūpe - digitālo tehnoloģiju risinājumi, prototipi, u.c.;
  • koronavīrusa krīzes risinājumi (sociālā distancēšanās, informācijas plūsma, brīvprātīgā darba organizēšana un citu palīdzību);
  • izglītība - instrumenti un idejas attālināto mācību organizēšanai, tiešsaistes apmācības, u.c.;
  • ekonomika un uzņēmējdarbības atbalsta projekti.

Hakatona HackForce dalībnieki ir aicināti piedāvāt arī citas idejas, kuras potenciāli varētu uzlabot situāciju Latvijā un pasaulē. 

Jebkurš var pievienot idejas publiskajai hakatona sarunu vietnei: ej.uz/hackforce

Hakatona noslēgumā žūrija izvēlēsies veiksmīgākās komandas, kuras savā īpašumā iegūs vērtīgas balvas, kā arī plašu atbalstu idejas ieviešanai dzīvē. Trīs noderīgākās idejas iegūs 1000 eiro tālākai idejas attīstībai no Swedbank, viena komanda iegūs iespēju izmantot DoBe kopstrādes telpas 3 mēnešu garumā, lai turpinātu projekta izstrādi, un citas vērtīgas balvas.  Hakatonu HackForce organizē brīvprātīgie dalībnieki no jaunuzņēmumu kopienas.