“Zaļo” tehnoloģiju uzņēmumu tirdzniecības misija pasākuma “Green Industry and ICT Matchmaking” laikā Norvēģijā (Oslo)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas “zaļo” tehnoloģiju uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Norvēģijā, kas norisināsies 2019.gada 19.martā Oslo!

Tirdzniecības misijas ietvaros tiks apmeklēts “Green Industry and ICT Matchmaking” pasākums, kurš norisināsies Oslo. Tajā pulcēsies ap 60 Norvēģijas “zaļo” tehnoloģiju uzņēmumi, kā arī Baltijas un citu valstu uzņēmumi. Pasākuma laikā būs gan konference, gan kontaktbirža. Pasākuma tēmas un uzņēmējdarbības jomas:

  • “Zaļāku ražošanas procesu” izstrāde un īstenošana, izmantojot rūpniecisko procesu un tehnoloģiju automatizāciju, digitalizāciju, robotizāciju;
  • Ražošanas un rūpniecības vispārējās efektivitātes paaugstināšana;
  • Videi draudzīgu produktu/procesu/risinājumu izstrāde, izmantojot IT komponentus;
  • “Tīkla internets”, “EdTech”, “FinTech”, “Kiberdrošība”;
  • IT produktu, procesu, risinājumu izstrāde.

Tirdzniecības misijā plānota līdz 9 Latvijas uzņēmumu dalība (ne vairāk kā 2 pārstāvji no katra uzņēmuma), kuri darbojas “zaļās” ražošanas jomā vai kuriem ir inovatīvas vides tehnoloģijas un produkti.

Tirdzniecības misijas provizoriskā programma:
Pirmdien, 18.03.
Ielidošana Oslo
17:00 Dalībnieku tīklošanās pasākums Latvijas vēstniecībā Norvēģijā
Otrdiena, 19.03.
9:00 - 13:00 Konference
14:00 – 16:30 Kontaktbirža
Atgriešanās Rīgā

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā divām personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. Pielikumu.

Saņemot atbalstu, uzņēmumiem nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija
Maira Ķikure
Eiropas fondu pēcuzraudzības un Norvēģijas finanšu instrumenta
departamenta vadošā eksperte

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālr.: 67039425
E-pasts: maira.kikure@liaa.gov.lv
www.liaa.gov.lv