Pieredzējis Somijas uzņēmējs un riska kapitālists vadīs semināru Latvijas investoriem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar SIA "Grupa ’93" aicina investorus, kuri vēlas iepazīt pieredzējuša ārvalstu eksperta viedokli par investīciju projektu izvērtēšanu un tālāku finansēšanu, pieteikties dalībai seminārā, kurā uzstāsies Somijas uzsācējuzņēmumu programmas "Startup Sauna" dibinātājs Juha Ruohonens (Juha Ruohonen).

Seminārs norisināsies šī gada 15. novembrī AS "Citadele banka" konferenču zālē (Republikas laukums 2a, Rīga). Reģistrācijas sākums plkst. 10.00. Pasākumā aicināti piedalīties privātie investori, banku nozares speciālisti, juristi un advokāti, pieredzējuši uzņēmēji, kā arī citi profesionāļi, kuru ikdiena saistīta ar investīciju darījumu īstenošanu.

Semināra laikā Somijas uzņēmējs un riska kapitālists J. Ruohonens stāstīs par savu investēšanas pieredzi strauji augošos, ienesīgos un inovatīvos uzņēmumos.
"Startup Sauna" dibinātājam un jauno uzņēmēju mentoram J. Ruohonenam ir ievērojama pieredze gan paša uzņēmējdarbībā, gan riska kapitāla jomā, un savā praksē pieredzējis tiklab veiksmes, kā neveiksmes, viņš labi pārzina biznesa izdošanās faktorus. J. Ruohonens strādājis vairākos strauji augošos, riska kapitāla finansētos uzsācējuzņēmumos, kuru mērķis bijis iekarot globālos tirgus. Šo kompāniju kopējais kapitalizācijas apjoms pārsniedz 20 miljonus eiro. Vairākus gadus eksperts strādājis arī kā agrīnās stadijas uzņēmējdarbības riska kapitālists, bet pašreiz vada inovatīvu uzņēmumu "FAM Sports".

Semināra noslēgumā no plkst. 17.00 līdz 20.00 investoru diskusiju plānots turpināt neformālā gaisotnē "TechHub Riga" (Citadeles iela 12, Rīga), kur desmit inovatīvu biznesa ideju autori prezentēs savas ieceres potenciālajiem partneriem – uzņēmējiem un investoriem, kuri būtu gatavi ieguldīt šo ideju turpmākā izstrādē un virzīšanā tirgū.

Pieteikties dalībai seminārā var līdz šī gada 9. novembrim. Vairāk informācijas un reģistrēšanās LIAA mājas lapā šeit.

Seminārs tiek rīkots ar ES un ERAF atbalstu īstenotās valsts atbalsta programmas "Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai" un semināru cikla inovatīvu biznesa ideju autoriem ietvaros.

Papildu informācija:
SIA "Grupa ’93"
Neils Balgalis
Tālrunis: 67217043