Lapas karteE-iesniegums

Baltijas valstu tūrisma diena Rheinland-Pfalcā 2008.gada 5.novembrī

Lai iegūtu jaunus kontaktus un paplašinātu jau esošo sadarbību, Vidus- un Austrumeiropas centrs (Mittel- und Osteuropazentrum Rheinland-Pfalz, MOEZ) un Baltijas Informācijas centrs Rheinland-Pfalzā (pateicoties Rheinland-Pfalcas Ekonomikas, Transporta, Lauksaimniecības un vīnkopības ministriju iniciatīvai) rīko „Baltijas valstu tūrismu dienu Rheinland-Pfalzā”:
Pasākums notiek 2008.gada 5. novembrī, plkst. 13:00 Policijas skolas aulā, celtnē Nr.1348, Frankfurt-Hānas lidostā, Vācijā (Landespolizeischule, Gebäude 1348, 55483 Flughafen Frankfurt-Hahn).
Pasākumā tiek aicināti piedalīties gan vācu, gan Baltijas tūrismu biroji un tūru operatori, kā arī tiek lūgti ieinteresētie hoteļu un viesu namu pārstāvji. Pasākumā tiek dod iespēja iepazīties un izveidot sadarbību ar citu valstu tūrismu firmām, gan ienākošā gan izejošā tūrisma darbības sfērās. 
Viens no Vidus- un Austrumeiropas centra (MOEZ) un Baltijas Informācijas biroja Rheinland-Pfalcā darbības uzdevumiem ir sekmēt Vācijas Federatīvās Republikas ekonomisko sadarbību ar Vidus- un Austrumeiropas valstīm. Pateicoties tam, ka centram ir lieliska sadarbība ar Rheinland-Pfalcs zemes Ekonomikas ministriju, uzņēmējiem gan no Vācijas, gan Baltijas ir ļoti izdevīgi izmantot centra piedāvātos pakalpojumus turpmāko komercsakaru attīstībai.
Centra atrašanās vieta Frankfurt-Hānas lidostas teritorijā (apmēram 80km no Frankfurtes pie Mainas) ir ļoti izdevīga transporta ziņā tieši Baltijas valstu uzņēmējiem, jo Hānas lidosta ir viens no zemo izmaksu aviokompānijas “Ryanair” bāzes punktiem. 

Dalība Baltijas firmām šajā pasākumā ir bezmaksas. Dalībniekiem pašiem jāsedz tikai transporta un uzturēšanās izmaksas (tiek piedāvāta hoteļu rezervēšana). Transports nokļūšanai līdz Hānai katram dalībniekam jāorganizē pašam. Ekonomiski visizdevīgāk ir izmantot aviokompānijas Ryanair tiešo avioreisu Rīga – Hāna (www.ryanair.com).

Ja piedāvājums Jūs ir ieinteresējis un Jūs vēlaties piedalīties Baltijas tūrisma dienā aizpildiet dalības pieteikumu un nosūtiet to līdz 2008. gada 15. oktobri uz pieteikumā minēto e-maila adresi vai faksu.
Pieteikumu lūdzu izpildīt vācu vai angļu valodā!

Pielikumā ir pievienota arī plānotā pasākuma programma un pieteikuma anketa.

Jūs tiekat laipni gaidīti Baltijas valstu tūrisma dienā!

Jautājumu gadījumā, lūdzu, kontaktējieties ar Dr. Sylvio Abrats ( latviešu, vācu un angļu valodās), zvanot vai sūtot e-meilu:
Dr.Sylvio H. Abrats (Vācijā)
Baltisches Informationsbüro Rheinland-Pfalz, Gebäude 323,
D-55483 Hahn-Flughafen, Deutschland
Tālr.:  +49 6543 509 446 
Fakss:  +49 6543 509 440 
Mob.:  +49 179 242 0160 
Mobil LV:  +371 2969 1458 
E-pasts: sylvio.abrats@liaa.gov.lv
Internet:www.liaa.gov.lv  /  www.exim.lv