| Lapas karteE-iesniegums | ||||||
|
|
Seminārs Valmierā „Uzņēmuma mārketings digitālajā laikmetā. Dizaina domāšanas un digitālo instrumentu radītās iespējas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.”
Sākumlapa
/ Pasākumu arhīvs
/ 2009.gads
/ Oktobris
/ Seminārs Valmierā „Uzņēmuma mārketings digitālajā laikmetā. Dizaina domāšanas un digitālo instrumentu radītās iespējas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.”
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Norises vieta: viesnīca „Wolmar”, Tērbatas iela 6a, Valmiera Šis ir izaicinājuma laiks tiem, kas gatavi mainīties, apgūt jaunas iemaņas, šķērsot robežas – ģeogrāfiskās, iedomātās, industriju un vēstures nospraustās - lai meklētu jaunus tirgus un vienlaikus piedāvātu papildus vērtību jau esošajiem klientiem. Lektori: ZIGURDS ZAĶIS- ROLANDS LAĶIS:
Semināra prezentācijas: Rolanda Laķa prezentācija
|
|||||
| © LIAA , SIA Interaktīvo Tehnoloģiju Grupa 2006 | Informācija atjaunota: 23.05.2012 | |||||
![]() | ||||||