Baltic Connecting 2014

Tūrisma departaments sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas valsts tūrisma organizācijām ik gadu rīko Baltijas valstu kopīgu darba semināru „Baltic Connecting”. Darba seminārs tiek organizēts, lai veicinātu Latvijas tūrisma nozares attīstību, veicinot tūrisma pakalpojumu sniedzēju iepazīšanos ar Latvijas tūrisma piedāvājumu un nodrošinot savstarpējās darījumu tikšanās starp pircējiem un pārdevējiem.

2014. gadā darba seminārs „Baltic Connecting” norisinājās 30. septembrī Rīgā, Latvijā. Iepazīšanās braucieni 1. un. 2.oktobrī. 

Baltic Connecting” mērķis ir informēt ārvalstu tūrisma industrijas profesionāļus par tūrisma iespējām Latvijā un Baltijā, iepazīstināt tos klātienē ar mūsu piedāvājumu, kā arī radīt iespēju ārvalstu tūrisma profesionāļiem tikties ar potenciālajiem Baltijas un citu valstu sadarbības partneriem, nodibināt kontaktus un pārdot savus pakalpojumus. Galvenais pasākuma uzdevums ir veicināt Latvijas atpazīstamību gan kā savienojošo posmu, gan kā galamērķi.

 „Baltic Connecting” ir pasākums, kura organizācijā iesaistās ne tikai Tūrisma departaments, bet arī Lietuvas un Igaunijas nacionālās tūrisma organizācijas. „Baltic Connecting” ietvaros tiek izstrādātas iepazīšanās tūres, kuras plāno un sastāda Tūrisma departaments kopā ar reģionālajām tūrisma asociācijām, birojiem un tūrisma informācijas centriem.

Darba semināra dalībnieki ir pircēji un pārdevēji – gan no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, gan arī no Vācijas, Norvēģijas, Dānijas, Zviedrijas, Somijas, Krievijas un NVS valstīm, Itālijas, Francijas, Spānijas, Austrijas, Beļģijas un citām valstīm.

Darba seminārs tūrisma nozares profesionāļiem „Baltic Connecting” tiek organizēts ik gadu.

Lai nodrošinātu ērtāku un vienkāršāku reģistrāciju un nodrošinātu visu nepieciešamo informāciju, no augusta būs pieejama projekta mājaslapa: www.balticconnecting.com.