Tūrisma kvalitātes zīme Q-Latvia

Tūrisma departaments ir uzsācis Latvijas tūrisma pakalpojumu kvalitātes sistēmas „Q- Latvia” Kvalitātes zīmes piešķiršanas procesu.

Eiropas tūrisma nozarē „Q” kvalitātes sistēmas pēdējos gados ir kļuvušas plaši pazīstamas. Līdzīgi kā citās valstīs, ieviešot „Q-Latvia” kvalitātes sistēmu, uzņēmumam ir iespēja palielināt savu konkurētspēju, prestižu un atpazīstamību, nodrošinot klienta vajadzībām un prasībām atbilstošu pakalpojumu. Konkurētspējas un labas reputācijas faktors ir izšķirošs mūsdienu tūrisma komercdarbības vidē, kurā galvenais spēlētājs ir klients un tā sniegtā informācija par pakalpojuma kvalitāti izplatās ļoti ātri. Pat viens nekvalitatīvi sniegts pakalpojums var nopietni apdraudēt nākotnes perspektīvas.

„Q-Latvia” kvalitātes sistēmas ieviešana uzņēmumā ļaus ātri, lēti un pašu spēkiem izmantojot Eiropā pārbaudītas metodes padarīt savu pakalpojumu ievērojami pievilcīgāku klientiem. Vienlaicīgi, „Q-Latvia” kvalitātes zīmes ieguvēji tiks īpaši izcelti LIAA Tūrisma departamenta īstenotajās mārketinga aktivitātēs un reklamēti tūrisma informatīvajos kanālos.

Tiesības iegūt kvalitātes zīmi ir komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem, kuri sniedz tūrisma pakalpojumus, tajā skaitā tūrisma aģentūras, tūrisma informācijas sniedzēji, naktsmītņu pakalpojumi, tūrisma apskates objekti, ēdināšanas pakalpojumi, tūrisma inventāra nomas pakalpojumi, pakalpojumi dažādos tūrisma veidos, gidu pakalpojumi, tūrisma transporta pakalpojumi, taksometru pakalpojumi, auto nomu pakalpojumi, kā arī citi tūrisma pakalpojumi.

Sīkāk ar „Q- Latvia” kvalitātes zīmes iegūšanas un uzturēšanas procedūrām un nosacījumiem var iepazīties šajā sadaļā vai Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas mājas lapā www.hotel.lv (sadaļā Sertifikācija).

Pieteikties dalībai „Q-Latvia” un iegūt papildus informāciju var SIA „Viesnīcu un restorānu centrs”, kas koordinē Q-Latvia Kvalitātes zīmju piešķiršanas procesu.

Kontaktinformācija:

SIA „Viesnīcu un restorānu centrs”

A.Čaka iela 55-222, Rīga, LV-1011

Tel. 67014131

E-pasts: edvins.buka@hotel.lv


Saistītā informācija:

Kvalitātes zīme „Q Latvia": trešais izlaidums (10.12.2012)
Kvalitātes zīme „Q Latvia” – vēl deviņiem uzņēmumiem (29.08.2012)
"Aicina mācīties ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu (24.04.2012)
Izstādē "Balttour 2012" paziņos izcilākos tūrisma nozares profesionāļus un pasniegs "Q-Latvia" kvalitātes zīmes! (10.02.2012)
Kuri būs pirmie kvalitātes zīmes „Q Latvia” saņēmēji? (09.02.2012)