Uzņēmēji vēl var pieteikties Eksporta un inovācijas balvai 2012

 

Līdz 9. oktobrim Latvijas uzņēmumiem ir iespēja pieteikties konkursam "Eksporta un inovācijas balva 2012", ko jau astoto gadu rīko LR Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA).

Konkursa mērķis ir godināt un paust atzinību tiem Latvijas uzņēmumiem, kam ir izdevies sasniegt labus panākumus ārvalstu tirgu apguvē, kā arī jaunu un inovatīvu produktu izstrādē un ieviešanā tirgū. Eksporta un inovācijas balvas 2012 ietvaros uzņēmumi tiks izvērtēti, nosakot laureātus piecās kategorijās – "Eksportspējīgākais komersants" lielo /vidējo un mazo komercsabiedrību grupās, "Importa aizstājējprodukts", "Inovatīvākais produkts" un "Rūpnieciskais dizains".

Savukārt titula "Eksporta čempions" pretendentus no Latvijas lielāko eksportētāju vidus izvirzīs žūrijas komisija, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

Katras kategorijas pirmo un otro vietu ieguvējiem būs iespēja piedalīties apmaksātos darījumu braucienos – tostarp valsts augstāko amatpersonu ārvalstu vizītēs, LIAA organizētajās tirdzniecības misijās, kā arī individuālos darījumu braucienos. Trešo vietu ieguvēji saņems apmaksātu reklāmas laukumu kādā no LIAA informatīvajiem materiāliem.

Visiem laureātiem tiks piešķirta iespēja izmantot konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2012" laureāta zīmi uz savu produktu iepakojumiem un informatīvajos materiālos. Savukārt informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota LIAA mājas lapā ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājas lapu.

Pieteikšanās konkursam, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi zinas@liaa.gov.lv vai iesniedzot to LIAA Klientu apkalpošanas nodaļā (Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442).

Konkursa "Eksporta un inovācijas balva 2012" laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā š.g. gada 19. decembrī, kad visus dalībniekus sveiks konkursa patrons, Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Plašāka informācija par konkursu un pieteikuma anketas pieejamas LIAA mājaslapā www.liaa.gov.lv sadaļā Eksportētājiem/ Konkurss "Eksporta un inovācijas balva". Papildu konsultācijas pieejamas, zvanot pa tālruni 67039459.