Vēl līdz 18. maijam var pieteikties konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2011"

Ekonomikas ministrija, žurnāls "Latvijas Būvniecība" un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija otro gadu pēc kārtas izsludinājusi konkursu "Energoefektīvākā ēka Latvijā".

Konkursa mērķis ir veicināt labo praksi ēku energoefektivātes jomā, veidot sabiedrības izpratni par ēku siltumnoturību, kā arī siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanas nozīmi un iespējām, lai radītu kvalitatīvu un arhitektoniski izteiksmīgu dzīves telpu.

Šogad projektus konkursam var iesniegt četrās kategorijās:

  • Energoefektīvākā daudzdzīvokļu ēka Latvijā 2011,
  • Energoefektīvākā sabiedriskā ēka Latvijā 2011,
  • Energoefektīvākā vienģimenes ēka Latvijā 2011,
  • Energoefektīvākā industriālā ēka 2011.

Pieteikumus konkursam "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2011" var iesniegt līdz 2012. gada 18. maija plkst. 15:00 žurnāla "Latvijas Būvniecība" redakcijā (Mūkusalas iela 41b (4. stāvs), Rīga, LV-1004), sūtot arī elektroniski uz latvijasbuvnieciba@lilita.lv un dzivosiltak@em.gov.lv

Konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2011" nolikums publicēts Ekonomikas ministrijas mājas lapā. Papildus informāciju par konkursu var saņemt Ekonomikas ministrijā (Inese Bērziņa – inese.berzina@em.gov.lv, 67013240).

Konkursa nolikums tika sagatavots kopā ar informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk"” sadarbības partneriem – Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Būvnieku asociāciju, Latvijas Arhitektu savienību, Latvijas Būvmateriālu tirgotāju asociāciju, Latvijas Namu pārvaldnieku un apsaimniekotāju asociāciju, Latvijas Inženierkonsultantu asociāciju, Tehnisko ekspertu asociāciju, Latvijas Siltuma, gāzes un ūdens tehnoloģijas inženieru savienību, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociāciju, Būvmateriālu ražotāju asociāciju, Latvijas Ilgtspējīgas būvniecības padomi, Kurzemes reģionālo enerģētikas un attīstības aģentūru, kā arī Rīgas Tehnisko universitāti. Konkursa atbalstītāji ir "Profine", SIA "Paroc", SIA "Saint Gobain Celtniecības produkti", SIA "Tenapors" un SIA "Aeroc".