Datums 16.–19. janvāris, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā tūrisma izstādē "MATKA", kas norisināsies 2020. gada 16.19. janvārī Helsinkos, Somijā!

"MATKA" ir Ziemeļvalstu lielākā starptautiskā tūrisma izstāde un viena no nozīmīgākajām nozares izstādēm pasaulē, kuru ik gadu apmeklē aptuveni 50 000 apmeklētāju un 20 000 tūrisma nozares profesionāļu.  

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas ne vairāk kā 6 dalībniekiem. Stenda kopējā platība 6-30 m2 atkarīga no dalībnieku skaita.

Dalībniekam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Reģistrācijas maksa izstādei - 100 EUR – katram dalībniekam;
  2. Stenda laukuma un standarta stenda konstrukcijas maksa (tai skaitā standarta apgaismojums, elektrība, grīdas segums) – 236 EUR / 1m– 708 EUR katram dalībniekam;
  3. Stenda sienu noformējums ar grafikām – 200,7 EUR / 1m– 602,1 EUR katram dalībniekam;
  4. Darba vieta (darba lete 103x53x100 un divi bāra krēsli) 211,50 EUR katram dalībniekam.

Kopējās ar dalību pasākumā saistītās izmaksas 1621.10 EUR katram dalībniekam.

! Ar kopstenda dalībniekiem tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Pēc izstādes tie dalībnieki, kuriem ir noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, varēs atgūt 50% no punktos 1.–4. norādītajām izmaksām.

Kopstenda dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda) un materiālu transportēšanas izmaksu segšanu.

Dalībnieku atlasi dalībai kopstendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti tie pretendenti, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Lai pasākuma izdevumus segtu no ES Fondu līdzekļiem, nepieciešams noslēgt LIAA līgumu par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Uz atbalstu dalībai stendā var pieteikties komersanti, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. Pielikums, kā arī pašvaldībām un plānošanas reģioniem.

Anitas Priedītes foto

Anita Priedīte

Vadošā eksperte - Tūrisma mārketinga nodaļa
anita.priedite [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis