Datums 15.–19. janvāris, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā tūrisma izstādē "VAKANTIEBEURS", kas norisināsies 2020. gada 15. - 19. janvārī Utrehtā, Nīderlandē!

"Vakantiebeurs" ir viena no vadošajām tūrisma izstādēm gala patērētājiem Eiropā, kuras ietvaros informēt potenciālos Nīderlandes tūristus un tūrisma profesionāļus par Latvijas tūrisma piedāvājumu. Izstādi apmeklē ap 100 000 apmeklētāju, galvenokārt gala patērētāji (tūristi).

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas ne vairāk kā 6 dalībniekiem. Stenda kopējā platība 12-24 m2 atkarīga no dalībnieku skaita.

Dalībniekam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Reģistrācijas maksa izstādei - 130 EUR – katram dalībniekam;
  2. Stenda laukuma un standarta stenda konstrukcijas maksa (tai skaitā standarta apgaismojums, elektrība, grīdas segums) – 792 EUR katram dalībniekam;
  3. Darba vieta (puse darba letes un viens bāra krēsls) 75 EUR katram dalībniekam;
  4. Dalībnieku ieejas kartes izstādē 3 dalībnieka pārstāvjiem 120 EUR.

Kopējās ar dalību pasākumā saistītās izmaksas 1117.00 EUR katram dalībniekam.

! Ar kopstenda dalībniekiem tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Pēc izstādes tie dalībnieki, kuriem ir noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, varēs atgūt 50%  no punktos 1.–4. norādītajām izmaksām.

Kopstenda dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda) un materiālu transportēšanas izmaksu segšanu.

Dalībnieku atlasi dalībai kopstendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti tie, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Kopstenda dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Lai pasākuma izdevumus segtu no ES Fondu līdzekļiem, nepieciešams noslēgt LIAA līgumu par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. Pielikums, kā arī pašvaldības un plānošanas reģioni.

Anitas Priedītes foto

Anita Priedīte

Vecākā projektu vadītāja
anita.priedite [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis