Datums 14.–18. oktobris
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Vācija

Pasākums atcelts!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Frankfurt Book Fair", kas norisināsies 2020. gada 14.-18. oktobrī Frankfurtē, Vācijā!

"Frankfurt Book Fair" ir viena no nozīmīgākajām grāmatu izdevējdarbības un poligrāfijas nozares izstādēm pasaulē. Izstādi ik gadu apmeklē ap 300 tūkstošiem cilvēku, no kuriem apmēram puse ir profesionālie apmeklētāji. Pērn izstādē ar stendu piedalījās vairāk nekā 7,4 tūkstoši uzņēmumu no 104 valstīm, bet izstādes aktivitātēm ik gadu seko vairāk nekā 10 tūkstoši žurnālistu.

Vairāk informācijas "Frankfurt Book Fair" tīmekļvietnē Buchmesse.de.

LIAA izstādē plāno organizēt Latvijas nacionālo stendu ar kopējo platību 50 m2. Nacionālā stenda dalībnieku atlasi veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 10 pretendenti, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem.

Latvijas nacionālā stenda mērķis ir veicināt Latvijas grāmatniecības nozares atpazīstamību, kā arī jaunu kontaktu veidošanos, kas sekmētu Latvijas autoru darbu, kā arī Latvijas drukas produktu eksportu pasaulē.

Izstādes laikā notiek arī daudzi tematiskie pasākumi, kas veltīti dažādām ar grāmatniecību saistītām tēmām.

Dalībniekiem Latvijas nacionālajā stendā būs iespēja organizēt tikšanās, prezentācijas un citus ar LIAA saskaņotus pasākumus.

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes platības noma, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, uzņēmumu reģistrācijas maksa izstādē, eksponātu transportēšanas u.tml. izdevumi) 100 % apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1. decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu.

Lai saņemtu Eiropas Savienības finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā.

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu vai vācu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Uzmanību! Izstādes organizatori šobrīd neplāno izstādi atcelt, taču tie rūpīgi seko līdzi situācijai Vācijā un pasaulē saistībā ar COVID-19 izplatību, un varētu pieņemt atbilstošu lēmumus, lai pielāgotu izstādes formātu tās drošai norisei. Lēmums varētu tikt pieņemts 2020. gada jūnija vidū. Plašāka informācija izstādes tīmekļvietnē Buchmesse.de/en/news/coronavirus. Šis lēmums var būtiski ietekmēt nacionālā stenda norisi izstādē.

Datums 14.–18. oktobris
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Vācija