Biznesa informācijas centrs "Magnetic Latvia" starptautiskajā lidostā "Rīga"

Uzmanību! 

Līdz 2020. gada 9. jūnijam visā Latvijā pārtraucam klientu apkalpošanu klātienē, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ!

LIAA nesniegs klātienes pakalpojumus Biznesa informācijas centrā "Magnetic Latvia" starptautiskajā lidostā "Rīga".

LIAA konsultatīvais tālrunis uzņēmējiem Covid-19 krīzes pārvarēšanai: +371 68803505

Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pastu jautajumi@liaa.gov.lv 

Biznesa informācijas centrs "Magnetic Latvia" Starptautiskajā lidostā "Rīga" C izlidošanas sektorā ir Latvijas uzņēmumu pieredzes stāstu un sasniegumu telpa, kas ikvienam centra viesim sniedz pirmo iespaidu par Latviju - daudzpusīgu, modernu, inovatīvu un uz attīstību orientētu valsti.

Telpa veidota ar mērķi parādīt Latvijas ražotāju piedāvāto produkcijas klāstu, jo viss, sākot ar zāles noformējumu un mēbelēm, līdz pat sīkākajiem interjera priekšmetiem, kafijai un tās krūzītēm, ir veidots Latvijā. Kopumā šeit pārstāvēti vairāk nekā 70 Latvijas ražotāji, bet ekspozīcija nepārtraukti tiek mainīta un papildināta. BIC mērķis ir izcelt un popularizēt Latvijas veiksmes stāstus uzņēmējdarbībā, inovācijās, ekonomikā, kultūrā, sportā un ikvienā citā jomā. Būt par Latvijas sasniegumu, uzvaru un panākumu vēstnesi.

Centrā ik dienu iespējams satikties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) darbiniekiem, lai uzzinātu par aktuālajām uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātēm Latvijā un saņemtu konsultācijas par biznesa atbalsta iespējām vai tūrisma vidi. Uzņēmēji, ierodoties lidostā laicīgi pirms sava lidojuma, šīs telpas var izmantot, kā savu biroju, lai pārskatītu prezentācijas, izdrukātu kādus materiālus vai satiktu biznesa partnerus.

BIC regulāri tiek organizēti tematiskie mēneši, kuru ietvaros sadarbojamies ar dažādu nozaru pārstāvjiem, uzņēmējiem, kultūras darbiniekiem, sportistiem, valsts iestādēm un nevalstiskajām organizācijām, rīkojam Latvijas pārtikas produktu degustācijas, meistarklases un citus pasākumus.

Biznesa informācijas centrs Magnetic Latvia aicina brīdi pakavēties ceļotājus un atvadīties no Latvijas ar pozitīvām sajūtām, savukārt vienmēr steidzīgajiem un rosīgajiem piedāvā modernu un drošu darba vidi.

Piedāvājums Latvijas uzņēmumiem

 • konsultācijas par valsts atbalstu
 • noderīga kontaktinformācija Latvijā
 • LIAA pārstāvniecību kontaktinformācija, informācija par to atbalstu
 • informācija par eksporta un citiem biznesa atbalsta pasākumiem Latvijā (ienākošās amatpersonu vizītes, forumi, semināri u.c.)
 • informācija par eksporta un atbalsta pasākumiem ārvalstīs (izejošās amatpersonu vizītes, tirdzniecības misijas)
 • vieta, kur sagatavoties pirms darījuma brauciena 
 • tikšanās telpa ar darījuma partneriem vai plašākai delegācijai pirms izlidošanas
 • produktu un pakalpojumu ekspozīcijas telpa

Piedāvājums ārvalstu viesiem

 • informācija par izciliem Latvijas produktiem un Latvijas uzņēmumiem
 • informācija par uzņēmējdarbības vidi, biznesa iespējām
 • noderīga kontaktinformācija Latvijā
 • LIAA pārstāvniecību kontaktinformācija
 • informācija par pasākumiem ārvalstīs, kur piedalās Latvijas uzņēmumi (izejošās amatpersonu vizītes, nacionālie stendi, tirdzniecības misijas)

Biznesa centrs atrodas "C" izlidošanas sektorā un tā darba laiks ir katru dienu no pulksten 09.00–18.00.
Tālrunis: +371 62400603
E-pasts: bic@liaa.gov.lv

Par produktu izvietošanu un pasākumu organizēšanu BIC lūgums sazināties ar Zani Bitenieci
Tālrunis: +371 67039414
Mob.tālrunis: +371 22012250
E-pasts: zane.biteniece@liaa.gov.lv

Uz tikšanos!