Pasākumu kalendārs

02.12.2015.

Seminārs "Krievijas tirgus – jaunā realitāte un iespējas"

Semināra apmeklētāji tiks iepazīstināti ar aktuālo situāciju un jaunākajām attīstības tendencēm Krievijas tirgū, tiks sniegti derīgi padomi tiem, kas plāno vai veic uzņēmējdarbību Krievijā.
03.12.2015.

Biznesa forums 2015

Aicinām piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā, kas norisināsies 2015. gada 3. decembrī pasākumu centrā – Kino Splendid Palace. Šogad foruma galvenie lektori ir godalgotais pārdošanas un līderības lektors un sasniegumu koučs Nigel Risner, filosofs, līderības un inovāciju profesors un sociāli atbildīgais investors Ruud Veltenaar un izcilais biznesa mentors Steve Clarke.
07.-14.12.2015.

Uzņēmēju tirdzniecības misija Austrālijā, Jaunzēlandē un Singapūrā

Aicinām Latvijas uzņēmējus piedalīties tirdzniecības misijā uz Austrāliju, Jaunzēlandi un Singapūru Latvijas Republikas nerezidējošā ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Austrālijā un Jaunzēlandē Andra Teikmaņa darba vizītes ietvaros 2015. gada 7.-14. decembrī.
07.-08.12.2015.

Latvijas uzņēmēju tirdzniecības misija Tbilisi, Gruzijā

Aicinām Latvijas uzņēmējus piedalīties tirdzniecības misijā Gruzijā, kas norisināsies 2015. gada 7.-8. decembrī Tbilisi.
07.-09.12.2015.

Apmācību, treniņu un konsultāciju programma "Kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu to tālākai attīstīšanai" un kontaktbirža biznesa ideju autoriem

Aicinām inženierzinātņu un citu nozaru (izņemot IT) projektu autorus uz apmācību, treniņu un konsultāciju programmu par tēmu - kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu to tālākai attīstīšanai. Apmācību noslēgumā notiks kontaktbirža ar investoriem.
08.12.2015.

Seminārs "LIAA piedāvātie pakalpojumi uzņēmējiem. Kā ieviest projektu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings""

Aicinām uz semināru uzņēmējus, kurus aktuāla ir projekta ieviešana programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings", kā arī uzņēmējus, kas interesējas par LIAA eksporta pakalpojumiem un piedāvātajiem atbalsta instrumentiem.
14.-18.12.2015.

Latvijas uzņēmēju dalība Latvijas Republikas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Krievijas Federācijā Astras Kurmes vizītē Ufā, Baškortostānas Republikā

Aicinām Latvijas uzņēmējus pieteikties dalībai Latvijas Republikas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Krievijas Federācijā Astras Kurmes vizītē Krievijā, kas norisināsies 2015. gada 14.-18. decembrī Ufā, Baškortostānas Republikā!