Pasākumu kalendārs

01.07.2014.

Latvijas – Austrijas biznesa forums

Aicinām Latvijas uzņēmējus, kas plāno uzsākt vai vēlas attīstīt uzņēmējdarbību un eksporta aktivitātes Austrijā, piedalīties forumā, lai dibinātu kontaktus ar Austrijas uzņēmumiem.
03.-07.07.2014.

Apakšveļas ražotāju tirdzniecības misija Parīzē, Francijā

Aicinām Latvijas apakšveļas ražotājus 2014. gada 3.-7. jūlijā piedalīties tirdzniecības misijā Parīzē, Francijā.
08.07.2014.

Informatīvs seminārs par Mentoringa programmu (Rīgā)

Aicinām topošos, jaunos un pieredzējušos uzņēmējus uz semināru Rīgā, lai uzzinātu par dalību LIAA Mentoringa programmā, iepazītos ar iepriekšējo gadu Mentoringa programmas dalībnieku pieredzes stāstiem, kā arī šī gada Mentoringa programmas iespējamajiem mentoriem un pieredzes pārņēmējiem.
09.-20.07.2014.

Latvijas uzņēmēju dalība Latvijas Republikas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Krievijas Federācijā Astras Kurmes vizītē Vladivostokā, Habarovskā un Magadanā, Krievijā

Aicinām Latvijas uzņēmējus 2014. gada 9.-20. jūlijā piedalīties LIAA organizētajā uzņēmēju delegācijā Latvijas Republikas ārkārtējās un pilnvarotās vēstnieces Krievijas Federācijā Astras Kurmes vizītes Vladivostokā, Habarovskā un Magadanā, Krievijā, ietvaros!
09.07.2014.

Eksporta iespējas Austrālijā un Jaunzēlandē

Aicinām uzņēmējus, kas plāno uzsākt vai vēlas attīstīt savu produktu un pakalpojumu eksportu uz Austrāliju un Jaunzēlandi, piedalīties seminārā, lai iepazītos ar šo tirgu biznesa vidi un gūtu praktisku informāciju savas uzņēmējdarbības attīstīšanai.
09.07.2014.

Latvijas - ASV uzņēmēju kontaktbirža

Aicinām Latvijas uzņēmējus piedalīties Latvijas – ASV uzņēmēju kontaktbiržā Rīgā un izmantot iespēju individuāli tikties ar ASV kompānijām, lai pārrunātu investīciju un biznesa sadarbības iespējas, kā arī iepazīstinātu ASV biznesa pārstāvjus ar Latviju kā pievilcīgu uzņēmējdarbības galamērķi.