Pasākumu kalendārs

02.12.2014.

Seminārs "Atbalsts uzņēmējiem" (Daugavpilī)

Aicinām esošos un topošos uzņēmējus Daugavpilī piedalīties seminārā "Atbalsts uzņēmējiem", lai uzzinātu par aktuālajiem atbalsta instrumentiem un Eiropas Savienības finansējumu uzņēmējdarbībai 2014.-2020. gadā.
02.-09.12.2014.

Apmācību, treniņu un konsultāciju programma un kontaktbirža biznesa ideju autoriem

Aicinām inženierzinātņu un citu nozaru (izņemot IT) projektu autorus uz apmācību, treniņu un konsultāciju programmu par tēmu - kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu to tālākai attīstīšanai. Apmācību noslēgumā notiks kontaktbirža ar investoriem.
03.12.2014.

Seminārs "Aktualitātes kosmētikas līdzekļu apritē"

Aicinām kosmētikas līdzekļu ražotājus, eksportētājus, izplatītājus un importētājus uz semināru, kur iepazīstināsim ar aktualitātēm, kas saistītas ar kosmētikas līdzekļu tirgu.
03.-05.12.2014.

Apakšveļas ražotāju tirdzniecības misija Londonā, Lielbritānijā

Aicinām Latvijas apakšveļas ražotājus 2014. gada 3.-5. decembrī piedalīties tirdzniecības misijā Lielbritānijā, Londonā.
04.-05.12.2014.

Starptautiskā inženiernozaru uzņēmumu kontaktbirža izstādes "Tech Industry 2014" ietvaros Rīgā

Aicinām inženiernozaru uzņēmumus pieteikties dalībai kontaktbiržā,kas norisināsies šī gada 4.-5. decembrī Rīgā, starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala", izstādes "Tech Industy" laikā. Kontaktbirža sniegs lielisku iespēju nodibināt biznesa un tehnoloģiju sadarbības kontaktus ar uzņēmumiem no visas Eiropas.
04.12.2014.

Biznesa forums 2014

Aicinām piedalīties gada nozīmīgākajā uzņēmējdarbībai veltītajā pasākumā – Biznesa forumā, kas norisināsies 2014. gada 4. decembrī Vidzemes koncertzālē "Cēsis". Šogad foruma galvenie lektori ir inovāciju, mārketinga un līderības eksperts Hamish Taylor, mārketinga profesors Steve Keil un Lielbritānijā vadošais mārketinga un pārdošanas speciālists Ben Kench.
09.-11.12.2014.

Latvijas uzņēmēju dalība Latvijas Republikas satiksmes ministra Anrija Matīsa vizītē Minskā, Baltkrievijā

Aicinām Latvijas uzņēmējus 2014. gada 9.-11. decembrī piedalīties LIAA organizētajā uzņēmēju delegācijā Latvijas Republikas satiksmes ministra Anrija Matīsa vizītes Minskā, Baltkrievijā ietvaros!
10.12.2014.

Seminārs "LIAA piedāvātie pakalpojumi uzņēmējiem. Kā sagatavot un ieviest projektu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings""

Aicinām uz semināru par projekta sagatavošanu un ieviešanu potenciālos projektu iesniedzējus programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings", kā arī uzņēmējus, kas interesējas par LIAA eksporta pakalpojumiem un piedāvātajiem atbalsta instrumentiem.
15.12.2014.

Seminārs "Norvēģijas finanšu instrumenta atbalsta iespējas vides tehnoloģiju iegādei"

Semināra mērķis ir sniegt informāciju komersantiem par pamatnosacījumiem un projektu iesniegumu vērtēšanas kritērijiem, lai saņemtu atbalstu "zaļo" tehnoloģiju ieviešanai ražošanā.
16.12.2014.

Seminārs un tikšanās uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem "Personība – veiksmīga uzņēmuma pamats"

Seminārā tiks meklētas atbildes, kā kļūt par veiksmīgu uzņēmēju – pārliecinoši piedalīties biznesa sarunās, atklāt radošo potenciālu, lai veicinātu inovācijas; stādāt pie savas personības izaugsmes, lai gūtu jaunus panākumus, un pārzināt lietišķo etiķeti, lai iederētos uzņēmējdarbības vidē.
17.-19.12.2014.

Tekstila nozares ražotāju tirdzniecības misija Amsterdamā, Nīderlandē

Aicinām Latvijas tekstila nozares ražotājus 2014. gada 17.-19. decembrī piedalīties tirdzniecības misijā Amsterdamā, Nīderlandē.