Tiek izsludināts konkurss "Eksporta un inovācijas balva 2015"

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Ekonomikas ministriju jau vienpadsmito gadu rīko konkursu "Eksporta un inovācijas balva". Tā mērķis ir paust atzinību un godināt Latvijas komersantus, kas sasnieguši labus rezultātus jaunu un eksportspējīgu produktu ražošanā, vietējā tirgus nodrošināšanā ar augstas kvalitātes pašmāju ražojumiem, inovāciju ieviešanā un rūpnieciskā dizaina izstrādē.

Konkursā tiks novērtēti komercsabiedrību sasniegumi un noteikti laureāti šādās kategorijās:

  • „Eksportspējīgākais komersants” lielo/vidējo un mazo komercsabiedrību grupās,
  • „Importa aizstājējprodukts”,
  • „Inovatīvākais produkts”,
  • „Rūpnieciskais dizains”,
  • „Eksporta čempions”.

Piedaloties konkursā, uzņēmums gūs iespēju saņemt naudas balvu darījuma braucienu apmaksai vai reklāmas laukumu kādā no LIAA izdevumiem, kā arī tiesības izmantot „Eksporta un inovācijas balvas 2015” laureāta zīmi savos mārketinga materiālos un uz produkta iepakojuma.

Informācija par visiem konkursa dalībniekiem tiks ievietota LIAA mājaslapā ar tiešsaisti uz uzņēmuma mājaslapu.

Iepazīties ar konkursa nolikumu un pieteikt savu dalību var LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv līdz š.g. 28. septembrim.

Arī šogad aicinām iedzīvotājus atbalstīt un uzslavēt Latvijas uzņēmumus, kas ražo kvalitatīvus un vērtīgus produktus.  Aicinām ieteikt savus favorītus dalībai konkursā, aizpildot aptaujas anketu LIAA mājas lapā - Izvirzi uzņēmumu dalībai konkursā „Eksporta un inovācijas balva 2015”! 

Konkursa pretendentu vērtēšana notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā žūrijas komisija vērtēs uzņēmēju sniegto informāciju pieteikuma anketās. Otrajai kārtai izvirzītos uzņēmumus žūrijas komisija apmeklēs klātienē.

Titula „Eksporta čempions” pretendentus žūrijas komisija izvirzīs no Latvijas lielāko eksportētāju vidus, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā. Nominācijai „Rūpnieciskais dizains” pretendentus žūrija izvirzīs no finālistu loka.

Dalība konkursā ir bezmaksas.

Konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2015” laureāti tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 2015. gada 3. decembrī, kad visus dalībniekus sveiks konkursa patrons, Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Konkurss „Eksporta un inovācijas balva” tiek rīkots kopš 2005. gada. Līdz šim konkursa ietvaros pasniegti teju 250 apbalvojumi un atzinības raksti Latvijas labākajiem un inovatīvākajiem komersantiem. Konkursa dalībnieku vidū pārstāvētas visas galvenās Latvijas eksporta nozares – kokrūpniecība, mēbeļu ražošana, metālapstrāde un mašīnbūve, elektronikas un elektrotehnikas ražošana, vieglā rūpniecība, poligrāfija, būvmateriālu ražošana, pārtikas produktu ražošana, tekstilrūpniecība, ķīmiskā un farmaceitiskā ražošana, dizaina preču ražošana, kā arī informācijas tehnoloģiju u.c. pakalpojumi.

Ar visiem konkursa "Eksporta un inovācijas balva" laureātiem var iepazīties LIAA mājas lapā.

Papildinformācija:
Biznesa informācijas nodaļa
Tālrunis: 67039459