Latvijas inženiernozaru un transporta uzņēmumu tirdzniecības misija izstādes "Caspian Ports & Shipping 2020" laikā Kazahstānā (Aktau)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus pieteikties tirdzniecības misijā, kas norisināsies konferences un izstādes "Caspian Ports & Shipping 2020" laikā Aktau, Kazahstānā, kas norisināsies 2020. gada 8. – 10. septembrī.

"Sakarā ar milzīgo pieprasījumu un stratēģisko atbalstu, Kaspijas ostu un kuģniecības 2020. gada izstāde un konference atkal notiks Kazahstānā, Aktau, greznajā viesnīcā ”Grand Nur Plaza”. Pasākumu kopīgi rīko PORT AKTAU un "National Maritime" - kuģniecības kompānija "Kazmortransflot" LLP, piedalotoies TRANS CASPIAN INTERNATIONAL TRANSPORT ROUTE."

Divu dienu konferenču programmā uzstāsies 30 pasaules valstu transporta un loģistikas konferenču lektori, kuri pievērsīsies pasaules un reģionālās tirdzniecības, investīciju aktuālajiem jautājumiem un izaicinājumiem, un, kurā piedalīsies 300 augstākās valdības amatpersonas, nozares pārstāvji, akadēmiķi, ostu vadītāji, ostu inženieri, apkopes uzraugi un iepirkumu lēmumu pieņēmēji kopā ar reģiona vadošajiem kravu īpašniekiem, importētājiem / eksportētājiem, kuģniecības līnijām, ekspeditoriem, loģistikas uzņēmumiem, ostām, termināļu ekspluatācijas uzņēmumiem, dzelzceļa operatoriem, ostu aprīkojuma un pakalpojumu piegādātājiem no visām Kaspijas reģiona valstīm.

Piedalīšana pasākumā – par maksu, informācija par dalības cenām atrodama sadaļā “Delegātu reģistrācija”: http://www.transportevents.com/ConferenceRegister.aspx

Tirdzniecības misijas dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

LIAA negarantē atbalsta piešķiršanu, plašāka informācija šeit.

Dalībai tirdzniecības misijā var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikums.

Dalībnieku atlasi tirdzniecības misijai veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas.

Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi!Pieteikšanās līdz 20. martam.

Kontaktinformācija:
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris.alksnis@liaa.gov.lv

Vladimirs Samoiļenko
LIAA pārstāvniecības Kazahstānā vadītājs
Tālrunis: +7 7015067458
Mobilais t.: +371 29214431
E-pasts: vladimirs.samoilenko@liaa.gov.lv

Iezīmes: