Latvijas kopstends izstādē "China - CEEC Expo & International Consumer Goods Fair" Ķīnā (Ninbo)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai attālinātajā digitālajā tiešsaistes starptautiskajā Ķīnas - Centrālās un Austrumeiropas (CAE) valstu tirdzniecības produktu izstādē "China - CEEC Expo ", kas norisināsies 2020. gada jūnijā Ninbo, Ķīnā!

Izstāde - gadatirgus "China CEEC Expo & International Consumer Goods Fair" tiek rīkots Ķīnas un CAE valstu noslēgtās vienošanās par ciešāku sadarbību ietvaros.

Izstādes rīkotāji, ņemot vērā COVID-19 vīrusa radītos ceļošanas ierobežojumus, pirmo reizi izstādi un uzņēmumu kontaktbiržu rīkos digitālajā platformā.
Latvijas ražotāji tiek aicināti reģistrēties organizatoru platformā: https://reg.cceecexpo.org/site/exhibitor.html.

Reģistrēšanās instrukcija pieejama šeit

Reģistrācija atvērta līdz 2020. gada 25. aprīlim.

Platforma ietvers tiešsaistes eksponēšanu, pircēju informācijas apskatīšanu, piedāvājuma un pieprasījuma saskaņošanu, tiešsaistes ziņojumapmaiņu, biznesa saskaņošanu un citas funkcijas vēlāk, nodrošinot visu diennakti pieejamu, trīsdimensiju pakalpojumu izstādes dalībniekiem.

Pašreiz jau apstiprināts, ka no Ķīnas puses tiešsaistes izstādi kā iepircēji apmeklēs astoņu lielveikalu ķēžu, tādu kā Vanguard, SanJiang, Yonghui Superstories utt. pārstāvji , kā arī Zhenjiang un Ninbo Skaistumkopšanas asociācijas biedri.

Izstādei īpaši tiek aicināti pieteikties pārtikas, kosmētikas un skaistumkopšanas, sadzīves priekšmetu, dizaina priekšmetu ražotāji, kā arī citi, kas vēlas ienākt Ķīnas tirgū.

Vairāk informācijas par izstādi šeit.

Dalība bezmaksas.

Izmantojiet iespēju piedalīties izstādē Ķīnā attālināti!

Kontaktinformācija: 
Jadviga Neimane, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 29128382
E-pasts: jadviga.neimane@liaa.gov.lv