Latvijas kopstends būvniecības nozares izstādē “Futurebuild 2020” Lielbritānijā (Londonā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvniecības nozares uzņēmumus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā izstādē “Futurebuild 2020”, kas norisināsies 2020. gada 3.–5. martā Lielbritānijā, Londonā.

Izstāde “Futurebuild 2020” (www.futurebuild.co.uk) norisinās ExCeL London izstāžu centrā, un tā ir veltīta būvniecības nozarei – celtniecībai, renovācijai, apdarei, dizainam un “zaļai” domāšanai būvniecības procesos.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda (“shell scheme”) konstrukcija, piedāvājot vietas ne vairāk kā 4 uzņēmumiem. Stenda kopējā platība atkarīga no dalībnieku skaita. Katram dalībniekam paredzēti aptuveni 6 m2. Uzņēmumam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Stenda laukuma īre un standarta konstrukcija: 450.00 EUR/m2– aptuveni 2813.00 EUR no uzņēmuma (summa tiks precizēta un būs atkarīga no uzņēmuma izvēlētā stenda aprīkojuma un stenda dizaina);
  2. Ar pasākumu saistītās izmaksas (Reģistrācijas maksa, reklāmas izmaksas, apdrošināšana): 60.00 EUR/m2– aptuveni 375.00 EUR no uzņēmuma; 
  3. Stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 30 stundas) – 896.40 EUR bez PVN.

SVARĪGI! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Rēķina samaksas termiņš – 2019. gada 15. decembris.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija: 
Kaspars Abiks, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29449013
E-pasts: kaspars.abiks@liaa.gov.lv