Pasākums "Lūst vai plīst. Pieredzes stāsti uzņēmējdarbībā" (Liepājā)

Rīko Liepājas biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra).

2020. gada 28. janvārī pulksten 17.30 -20.00
Liepājas biznesa inkubatorā
Adrese: Dārza iela 4/8, Liepājā

Pasākumā trīs uzņēmumu pārstāvji dalīsies ar savu vienu pieredzes stāstu uzņēmējdarbībā – veiksmes vai neveiksmes piemēru. Katra stāstītāja uzdevums ir parādīt savas pieredzes ieguvumus un dalīties ar tiem, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas un piedzīvot, lai tur lūst vai plīst.

Runātāji:
Inga Holodena ir lepna divu restorānu vadītāja. Piedzīvojot gan priecīgus, gan skumjus brīžus, savu vietu ir izcīnījusi ar pieticīgu karjeras sākumu – sākot ar apkopēju līdz restorānu vaditājai. Kā pati saka: ” Uzstādītie mērķi vienmēr deva spēku celties un iet tālāk.”

Jānis Štāls ir dzimis un audzis Liepājnieks. Ieguvis bakalaura grādu inženiertehnikā, mehānikā un mašīnbūvē RTU. Ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā RBS. Un šobrīd strādā SIA “RK metals”, kur attīsta jauno mašīnbūves nodaļu.

Elviss Sproģis, beidzis restorānu un biznesa servisa skolu Turībā, kvalifikācija pavārs. Lai pilnveidotu sevi ir ieguvis miesnieka kvalifikāciju un devies smelties iedvesmu uz Beļģiju pie viena no savām autoritātēm industrijā ar Michelin zvaigznes vērtēto restorānu “Carcasse” - Hendrik Dierendonck. Atgriežoties Latvijā bija skaidrs, ka ar iegūto pieredzi grib dalīties un grib iet savu ceļu un sākt to Liepājā.

Dāvis Veilands, šefpavārs, ar vairāk kā 10 gadu pieredzi ēdināšanas industrijā. Strādājis Restorānā “Olīve”, “Fifth bud”, Promenade Hotel Restorānā “Piano”un restorānā “Romas dārzs”. Kā pats saka: “Šobrīd esmu tur kur esmu, pateicoties dzīves skolai kurai esmu izgājis cauri, varu droši teikt ka esmu gatavs atkal jauniem izaicinājumiem, tikai šoreiz iet runa par manu biznesu.”

Programma

Dalība bezmaksas.


Vietu skaits ierobežots!

Kontaktinformācija:
Guna Šneidere, vecākā projektu vadītāja
Liepājas biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Dārza iela 4/8, Liepāja, LV-3401, Latvija
Tālrunis: +371 62401092, +371 28801991
E-pasts: guna.sneidere@liaa.gov.lv

Iezīmes: