Tūrisma operatoru iepazīšanās braucieni

Lai LIAA sadarbības partneri zinātu, ko tieši par Latviju pastāstīt saviem klientiem, ko ieteikt un ko mudināt apmeklēt, viņiem mūsu zemē viss jāredz pašiem savām acīm. Jo zināms, ka visvieglāk ir stāstīt par to, ko pats labi pazīsti. Tieši šī iemesla dēļ mēs rīkojam un arī palīdzam organizēt tūroperatoru iepazīšanās braucienus Latvijā.

Famtrips

 

Pieredze liecina, ka vislietderīgāk ir rīkot to valstu tūrisma kompāniju iepazīšanās vizītes, kurās tūroperatori joprojām ir uzskatāmi par viedokļu ietekmētājiem vai arī viņu sniegtie pakalpojumi cilvēkiem joprojām ir ērtākais ceļošanas veids.

Arī Vācija ir viena no tām valstīm, kur tūroperatori vēl aizvien spēcīgi ietekmē klientu izvēli.

Taču mēs rīkojam arī tūroperatoru vizītes Latvijā no tādiem tirgiem kā Ķīna un Japāna. Tas ir tāls tirgus, un tur vēl ir pietiekami daudz darba, lai veidotu priekšstatu par Latviju. Tāpēc ir tik būtiski iepazīstināt klātienē arī šo tālo tirgu tūrisma pakalpojumu pārdevējus.

 

Rādām visu Latviju

Tūroperatoru vizīšu laikā liels akcents tiek likts uz naktsmāju izrādīšanu visā Latvijā.  Partnerus vedam uz reģioniem un rādām tūrisma galamērķus arī ārpus Rīgas, jo tas ir labs veids, kā ietekmēt tūroperatoru maršrutus un viņu piedāvājumu saviem klientiem.

Mēs atbalstām arī vizītes, ko vietējās tūrisma firmas rīko saviem ārvalstu partneriem, aicinot iepazīšanās braucienos uz Latviju. Šādā gadījumā mēs neorganizējam vizīti no A līdz Z, bet sniedzam atbalstu atsevišķos brauciena programmas punktos. Šādā veidā LIAA ir atbalstījusi tūrisma partneru vizītes no Vācijas, Beļģijas, Baltkrievijas un Ukrainas.

Tāpēc aicinām Latvijas tūrisma firmas, reģionālās tūrisma asociācijas un tūrisma galamērķu pārstāvjus būt aktīviem un piedāvāt savas programmas, nekautrēties lūgt mūsu atbalstu vizīšu rīkošanā un pašiem tās rosināt. Esam gatavi palīdzēt īstenot jūsu idejas, lai popularizētu jūsu pilsētu, reģionu un Latviju kopumā.

Sazinies ar mums, informāciju sūtot uz epastu tourism@liaa.gov.lv