Kā sagatavot biznesa idejas, lai saņemtu finansējumu?

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar starptautiskā biznesa atbalsta organizāciju "Seed Forum" aicina inženierzinātņu un citu nozaru (izņemot IT) projektu autorus piedalīties apmācību, treniņu un konsultāciju programmā "Kā sagatavot uzņēmumus un biznesa idejas, lai saņemtu  finansējumu to tālākai attīstīšanai" un kontaktbiržā ar investoriem.

Pasākuma programmas ietvaros 2015. gada 17. un 18. februārī LIAA 2. stāva konferenču zālē (Rīga, Pērses iela 2) notiks apmācību seminārs, kuru vadīs pieredzējuši pasniedzēji, riska kapitālisti un Latvijas uzņēmumu vadītāji.  Seminārā varēs iegūt atbildes uz dažādiem jautājumiem par uzņēmējdarbības attīstīšanu, finansējuma piesaistīšanu u.c.

Pēc semināra, līdz 6. martam, biznesa ideju autori varēs saņemt individuālas bezmaksas konsultācijas par tādām tēmām, kā sākotnējās tehnoloģiskās validācijas un praktiskā pielietojuma izpētes konsultācijas, intelektuālā īpašuma tiesību aizsardzības konsultācijas, tirgus izpētes un mārketinga konsultācijas, sākotnējās konsultācijas industriālā dizaina izstrādei, konsultācijas biznesa plāna izstrādāšanai un juridiskās konsultācijas.

Pasākuma programmas noslēgumā 6. martā LIAA konferenču zālē notiks kontaktbirža, kurā biznesa ideju autori varēs prezentēt savus projektus investoriem.

Sīkāku informāciju par pasākumu un pieteikšanās kārtību skatīt LIAA mājas lapā www.liaa.gov.lv, sadaļā "Pasākumi".

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar "Seed Forum Latvia" LIAA realizētā projekta "Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Papildinformācija:
Vineta Vilistere-Lāce, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039422
Fakss: +371 67039401
E-pasts: vineta.vilistere@liaa.gov.lv