Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar programmas partneri “Innovation Norway” organizēja un īstenoja pasākumu, kura mērķis ir veicināt divpusējās sadarbības attiecības starp Norvēģijas Karalisti un Latvijas Republikas institūcijām un komersantiem potenciālo sadarbības partneru meklējumos. Pasākums “International Green Industry Innovation and ICT” norisinājās šī gada 15. decembrī tiešsaistē un šis pasākums galvenokārt tika vērsts uz uzņēmumiem, kuri darbojas “zaļās” inovācijas un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozarēs.

Pasākuma ietvaros tika organizēts vebinārs un konktaktbirža. Vebināram reģistrējās vairāk kā 300 uzņēmumi no dažādām Eiropas valstīm, t.sk. no Beļģijas, Bulgārijas, Horvātijas, Igaunijas, Lietuvas, Latvijas, Norvēģijas, Rumānijas un Slovākijas. No Latvijas pasākumam pieteicās 70 dalībnieki, no kuriem 16 uzņēmumi tika apstiprināti dalībai pasākuma kontaktbiržas sadaļā.

Vebināra sadaļu ir iespējams noskatīties Youtube vietnē.

Vienlaikus aicinām komersantus sekot līdz jaunumiem par programmas plānotajiem uzsaukumiem piesakoties jaunumiem programmas mājaslapā – Eeagrants.lv.

Provizoriskais atklāta konkursa uzsaukums plānots 2021. gada 1. ceturksnī.

Plašāk par Norvēģijas finanšu instrumenta programmu, var iepazīties LIAA mājaslapā, kā arī apmeklējot www.norwaygrants.lv.