Ivetas Strupkājas foto

Iveta Strupkāja

Direktora vietniece eksporta jautājumos / Direktora pienākumu izpildītāja
iveta.strupkaja [at] liaa.gov.lv

Iveta LIAA sāka strādāt 2008. gadā, kad kļuva par Eksporta veicināšanas nodaļas vadītāju, palīdzot uzņēmējiem paplašināt savu darbību ārpus Latvijas robežām. No 2012. gada vadīja LIAA pārstāvniecību Krievijā, un veicināja gan Krievijas investoru interesi par Latviju, gan arī Latvijas uzņēmēju iespējas Krievijā. Par direktora vietnieci eksporta jautājumos Iveta kļuva 2020. gadā.

Pirms LIAA pieredzi guvusi Nodarbinātības valsts aģentūrā, pildot ekonomistes pienākumus, kā arī vadot projektus SKDS pētījumu centrā. Izglītību Iveta ieguvusi Latvijas Universitātē – bakalaura grādu starptautiskajās attiecībās un maģistra grādu sociālajās zinībās.

Lauras Očagaovas foto

Laura Štrovalde

Direktora vietniece investīciju un enerģētikas jautājumos
laura.strovalde [at] liaa.gov.lv

Laura LIAA strādā jau vairāk kā 10 gadu. Pēdējos 7 gadus Lauras pienākumi bijuši saistīti ar ES fondu programmu īstenošanu līdz 2021. gadā viņa kļuva par direktora vietnieci investīciju jautājumos.  Laura ir ieguvusi maģistra grādu Latvijas Universitātes Starptautisko ekonomisko attiecību programmā, un ir regulāri papildinājusi zināšanas inovāciju vadībā, datu analītikā, zīmolu attīstībā un jaunu produktu izstrādē. Lauras pārziņā ietilpst ne tikai investīciju piesaistes jautājumi, bet arī viedo specializāciju pārvaldības jomas misiju orientētas inovāciju attīstības veicināšanai Latvijā.