Smart City Expo World Congress ir vadošais viedpilsētas risinājumu un inovāciju pasākums, ik gadu pulcējot vidēji ap 600 izstādes dalībniekiem un vairāk nekā 18 000 apmeklētājus no visas pasaules.

Ņemot vērā ārkārtas situāciju, kas piedzīvota visā pasaulē, šogad izstāde tiks īstenota digitālā vidē, kļūstot par Smart City Live. Divu dienu garumā dalībniekiem ir iespēja iedvesmoties un mācīties no pasaules līmeņa ekspertiem, kas diskutēs par tādiem jautājumiem kā pilsētvides mobilitāte un drošība, aprites ekonomika un tās atveseļošanās scenāriji, tehnoloģiju nozīme pilsētvides uzlabošanā, klimata neitralitāte un citiem.

Latvijas dalība pasākumā noritēs “Nordic – Baltic Pavilion” ietvaros kopā ar Somiju, Zviedriju un Norvēģiju.

Pasākuma ietvaros, 18. novembrī, “Nordic – Baltic Pavilion” rīkos 2 paneļdiskusijas, kuu laikā uzņēmumu un pilsētu pārstāvji dalīsies savā pieredzē.

Īpaši aicinām pievienoties diskusijām:

  • Pulksten 11.15–12.15 “Business Case for Carbon Neutral Cities” – Latviju pārstāvēs Latvijas Mobilais Telefons. Plašāka informācija pieejama Smart City vietnē.
  • Pulksten 17.15–18.15 “Cities as Testbeds for Innovation” – Latviju pārstāvēs Ekonomikas ministrija un VEFRESH. Plašāka informācija pieejama Smart City vietnē.

Reģistrācija un dalība – bez maksas.

Pasākuma darba valoda – angļu.

Pasākuma programma atrodama Smart City Live tīmekļvietnē.