Lai sniegtu atbalstu Latvijas valsts institūcijām cīņā ar Covid 19 vīrusa izplatības ierobežošanu, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) sabiedriskais pārstāvis Ķīnā Martins Yin veicis 30 tūkstošu sejas aizsargmasku dāvinājumu Rīgas pašvaldības policijas un LIAA darbiniekiem.

“Martins Yin jau pavasarī izrādīja iniciatīvu un aktīvi iesaistījās Latvijai nepieciešamo individuālo aizsardzības līdzekļu piegādes procesa koordinācijā. Arī šobrīd, pastiprinoties drošības pasākumiem, gan policijai, gan LIAA darbiniekiem drošas sejas maskas ir nepieciešamas ikdienas pienākumu veikšanā. Tādēļ esam pateicīgi par šo iniciatīvu,” tā LIAA direktors Kaspars Ŗožkalns.

Ziedotās sertificētā sejas maskas tika iegādātas no Latvijas ražotāja SIA “JUF”. Tas ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kurš pēc pandēmijas sākuma uzsāka sertificētu sejas aizsargmasku ražošanu Latvijā.

Jāuzsver, ka LIAA sabiedriskais pārstāvis Ķīnā Martins Yin pavasarī Covid 19 pirmā uzliesmojuma periodā palīdzēja koordinēt sejas aizsargmasku un citu individuālo aizsardzības līdzekļu piegādi Latvijai no Ķīnas, kā arī veica 60 tūkstošu sejas masku un respiratoru dāvinājumu vairākām valsts institūcijām.

Jāņa Kovaļevska foto

Jānis Kovaļevskis

Sabiedrisko attiecību speciālists
janis.kovalevskis [at] liaa.gov.lv