Datums 18.–20. janvāris, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Francija, Parīze

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas apakšveļas ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē Salon international de la Lingerie, kas norisināsies 2020. gada 18.–20. janvārī Francijā, Parīzē!

Izstāde Salon international de la Lingerie) ir viena no nozīmīgākajām apakšveļas nozares izstādēm pasaulē. 2018. gadā izstādi apmeklēja vairāk nekā 12 tūkstoši iepircēju, no kuriem 64 % bija ārvalstu iepircēji, bet 36 % pārstāvēja Franciju. Izstādē piedalījās 375 apakšveļas zīmoli no 34 valstīm. Izstāde tiek dalīta 7 tematiskajos sektoros:

  • The Essentials – apakšveļa un korsešu izstrādājumi;
  • Designer Labels – luksus segmenta apakšveļas zīmoli;
  • Cocooning – naktsveļa un mājas tērpi;
  • Beautiful Legs – zeķu un zeķbikšu zīmoli;
  • Super Heroes – vīriešu apakšveļas zīmoli;
  • Creative Labels – jauno dizaineru zīmoli.
  • Exposed – alternatīvo zīmolu izlase.

Vairāk informācijas Salon international de la Lingerie tīmekļvietnē Saloninternationaldelalingerie.com.

LIAA izstādē plāno organizēt Latvijas nacionālo stendu ar kopējo platību 60 m2 apmērā.
Dalībnieku skaits – 6.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kkuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem

Nacionālā stenda organizatoriskie izdevumi (izstādes stenda platības nomas, stenda standarta konstrukcijas nomas un uzstādīšanas izmaksas, stenda pakalpojumu un uzņēmumu reģistrācijas maksas izdevumi) 100 % apmērā tiks finansēti no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākumu "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1. decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot stenda dalībniekiem de minimis abalstu.

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Lai saņemtu Eiropas Savienības finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā.

Cita svarīga informācija:

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.
Ilzes Mičules foto

Ilze Mičule

Diasporas koordinatore ekonomikas jautājumos
ilze.micule [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis