Datums 17. septembris, 2020
Laiks13.00–17.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Piedāvājam esošajiem un topošajiem uzņēmējiem iegūt jaunas vai nostiprināt jau esošās zināšanas par finanšu jautājumiem, piedaloties bezmaksas finanšu pratības nodarbībās, kuras norisināsies tiešsaistē platformā "Zoom" un sāksies 10. septembrī. Kopumā būs 6 moduļi, 1 modulis katras nedēļas ceturtdienā no pulksten 13.00 līdz 17.00. Mācības notiks tiešsaistē 10., 17., 24., septembrī, kā arī 1., 8., un 15. oktobrī.

Katrs modulis būs vērsts uz konkrētu uzņēmuma attīstības posmu un kas tajā būtu jāzina par finanšu jautājumiem, apskatot tādas tēmas kā nodokļu maksāšanas režīmi, produktu cenas aprēķināšana un izmaksu plānošana, naudas plūsmas plānošana, uzņēmuma kopējie finanšu rādītāji, investīciju piesaiste, uzņēmuma vērtības noteikšana.

Katrs modulis būs 3 līdz 3,5 h garš, kā ietvaros tiks apgūta teorija un praktiski risinājumi un moduļa beigās būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem. 

Darba valoda latviešu.
Dalība
– bez maksas.

Pieteikšanās obligāta. Vietu skaits ierobežots.

Danutas Pīlapas foto

Danuta Pīlapa

Biznesa inkubatoru departamenta direktore
danuta.pilapa [at] liaa.gov.lv

Mācības tiek organizētas ar LIAA biznesa inkubatoru programmas atbalstu, ko finansē Latvijas Republika un Eiropas Reģionālais attīstības fonds projektā "Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators".

ES fondu vizuālo elementu ansamblis