Datums 4.–6. marts, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas farmācijas uzņēmumus piedalīties kopstendā izstādē "CPhI South East Asia 2020" Taizemē, kas norisināsies 2020. gada 4. - 6. martā Bangkokā!

Izstāde CPhI South East Asia ir nozares nozīmīgākā izstāde reģionā, pulcējot vairāk nekā 8000 profesionāļus no 75 valstīm. Dienvidaustrumāzija ir reģions ar augstu izaugsmi un lielu potenciālu. Taizemes zāļu pārdošanas apjoms 2019. gadā pieauga par 8,4%. 

Taizeme ir trešā no visblīvāk apdzīvotajām valstīm Dienvidaustrumāzijā, kuras pašlaik piedzīvo ekonomisko attīstību un mainās demogrāfiskie rādītāji, sniedzot iespējas gan vietējām, gan starptautiskajām farmācijas kompānijām. 

Kopējais iedzīvotāju skaits reģionā ir aptuveni 560 miljoni cilvēku, un kopā ar kaimiņiem Indonēziju, Taizeme aptver 51,9% no reģionālā farmācijas tirgus.

Latvijas kopstends tiks organizēt otro reizi, lai arī Latvijas uzņēmumiem būtu iespēja piedalīties izstādē un tikties ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Latvijas kopstendā 15m2 paredzēta vieta 3 farmācijas uzņēmumiem.

Uzņēmumam, kurš piedalīsies izstādē ir jārēķinās ar sekojošām izmaksām:

  1. Stenda laukuma īre: 2 atvērtas malas standarta konstrukcijai: 516 USD (465.00 EUR/m2– aptuveni 2325.00 EUR no uzņēmuma 
  2. Ar pasākumu saistītās izmaksas (Venue related fees): 6.15 EUR/m2– aptuveni 30.00 EUR no uzņēmuma 
  3. Informācijas ievietošana katalogā – 475.00 EUR no uzņēmuma 
  4. Stenda konstrukcijas noma – aptuveni 530.00 EUR no uzņēmuma (summa tiks precizēta un būs atkarīga no uzņēmuma izvēlētā stenda aprīkojuma un stenda dizaina);
  5. Reģistrācijas maksa –  285.00 EUR no uzņēmuma 
  6. Stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 30 stundas) – 896.40 EUR bez PVN.

SVARĪGI! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Rēķina samaksas termiņš – 2020. gada 24. janvāris.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeitLIAA patur tiesības neorganizēt kopstendu, ja dalībnieki, kuri ir apstiprināti kopstendā, neveic samaksu par dalību līdz 2020. gada 24.janvārim.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Lāsmas Līdakas foto

Lāsma Līdaka

Projektu attīstības nodaļas vadītāja – lielo un stratēģiski nozīmīgo investīciju projektu koordinācijas padomes sekretariāta vadītāja
lasma.lidaka [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis