Datums 20.–24. aprīlis, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai kontaktbiržā, kas norisināsies starptautiskās inženiernozaru izstādes "Hannover Messe 2020", laikā 2020. gada 20.-24. aprīlī Hannoverē, Vācijā!

Izstāde „Hannover Messe” ir lielākā pasaules industriālā izstāde. Dalībai izstādē „Hannover Messe – 2019” bija reģistrētas vairāk kā 6200 kompānijas no vairāk kā 70 valstīm, izstādi apmeklēja apm. 220 000 apmeklētāju.

Izstādē ik gadus redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū mašīnbūvē un metālapstrādē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, jaunu materiālu izstrādāšanā, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās nozarēs.

Kā katru gadu, kāda no pasaules industriāli attīstītajām valstīm tiek uzaicināta piedalīties izstādē nacionālās partnervalsts statusā, šogad tā būs Indonēzija.

Vairāk kā 20 gadus šajā izstādē piedalās arī Latvijas uzņēmumi – 2020. gadā izstādes tematiskajā ekspozīcijā „Inženiertehniskie risinājumi” Latvijas nacionālajā stendā piedalīsies 7 uzņēmumi, Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības uzņēmēju asociācija, kā arī LIAA.

Paralēli izstādes tiešajai darba gaitai 20. - 24. aprīlī notiks starptautiska uzņēmumu kontaktbirža, kurā var piedalīties gan izstādes dalībnieki, gan tās apmeklētāji. Šis ir daudzgadīgs Eiropas Biznesa atbalsta tīkla EEN (www.een.lv) projekts, kurā kopš 2004. gada gadu piedalās arī Latvijas kompānijas, vienlaicīgi izmantojot iespēju piedalīties gan izstādē, gan kontaktbiržā.

Pieteikšanās, aizpildot uzņēmuma profila veidlapu interneta mājas lapā: www.b2fair.com/hannovermesse2020

Uzņēmumiem jārēķinās ar sekojošiem izdevumiem:

  • Piesakoties līdz 2020. gada 31. janvārim, dalība kontaktbiržā ir bezmaksas;
  • Piesakoties pēc 31. janvāra dalības maksa vienam uzņēmuma darbiniekam - 75,00 eur, un, ja piedalās otrs uzņēmuma darbinieks, tad šī summa palielinās vēl par 75,00 eur;
  • Katra uzņēmuma - dalībnieka papildus izmaksas ir pašu uzņēmumu pārstāvju ceļojuma, dienas naudas, naktsmītņu un prezentācijas izdevumi.

Lūgums arī ievērot šādus noteikumus:

  • Dalības maksa ir jāiemaksā kontaktbiržas rīkotāju b2fair COORDINATION UNIT HANNOVERMESSE 2020, Luxembourg Chamber of Commerce kontā;
  • Ja uzņēmums- dalībnieks būs pieteicies kontaktbiržā, bet uz to neieradīsies, tam tiks izrakstīts soda naudas rēķins 150,00 eur apmērā.

Augstāk minētājās dalības maksās gan izstādes dalībniekiem, gan apmeklētajiem ietilpst uzņēmuma individuālo tikšanos darba programmas sagatavošana, izstādes ieejas karte, uzņēmuma biznesa profila publikācija kopējā kontaktbiržas katalogā, piedalīšanās semināros, konferencēs, u.c. pasākumos.

Andra Alkšņa foto

Andris Alksnis

Vecākais projektu vadītājs (metālapstrādes, mašīnbūves, elektronikas un elektrotehnikas nozarēs)
andris.alksnis [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis

Datums 20.–24. aprīlis, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis