Datums 27.–30. janvāris, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, AAE

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas farmācijas, medicīnas un dzīvības zinātņu uzņēmumus piedalīties kopstendā izstādē "ARAB HEALTH 2020" Apvienotajos Arābu Emirātos kas norisināsies no 2020. gada 27. – 30. janvārī Dubaijā!

"Arab Health" izstāde ir lielākā medicīnas izstāde Tuvajos Austrumos, ik gadu pulcējot vairāk kā 55 000 apmeklētāju un 4250 uzņēmumu no 159 valstīm.

Kopstenda veidošanai tiks izmantota izstādes piedāvātā standarta stenda konstrukcija.
Kopējā stenda platība: 9m2
Vieta tiek piedāvātas 3 farmācijas, medicīnas vai dzīvības zinātņu uzņēmumumiem
Latvijas stenda vietu – "Z7.B11" skatīt šeit.

Izstādes izcenojumi, ja stends tiek dalīts uz 3 uzņēmumiem:

  • Laukuma un standarta stenda konstrukcijas (tai skaitā, standarta apgaismojums, elektrība, stenda tīrīšana) maksa – 2700 EUR
  • Stenda obligātās apdrošināšanas un organizatoru administrācijas izmaksas – 250 EUR
  • Reģistrācijas (co-exhibitor) maksa – 700 EUR
  • Papildus mēbeļu noma (atkarīga no katra uzņēmuma nepieciešamībām, piemēram, darba galds – 140 EUR, stikla vitrīna – 180 EUR, bāra krēsls – 80 EUR, brošūras statīvs- 35 EUR, apaļais galds –  100 EUR)
  • Stenda dizaina izstrādes izmaksas – 800 EUR

Visas iepriekš minētās izmaksas ir aptuvenas! Gala izmaksas dalībai kopstendā izstādē tiks aprēķinātas pēc pieteikuma saņemšanas un būs atkarīgas no izstādes dalībnieku skaita. 

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Rēķina apmaksas termiņš – 6. decembris. Pēc izstādes tie uzņēmumi, kuriem būs noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, varēs atgūt 50 % no stenda izmaksām.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī izstādes paraugu transportēšanas izmaksu segšanu.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes, pašvaldības un plānošanas reģioni (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības). Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā.

ES fondu vizuālo elementu ansamblis