Datums 27. februāris, 2020 – 2. marts, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kokrūpniecības nozares uzņēmumus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā izstādē "IndiaWood 2020", kas norisināsies no 2020. gada 27. februāra līdz 2. martam Indijā, Bengalūru.

Izstāde "IndiaWood" 2020. gadā norisināsies jau 11. reizi un tā ir pilnībā veltīta mēbeļu ražošanas un kokapstrādes nozarei. Apmeklētājiem tā piedāvā jaunākos nozares tehnoloģiskos risinājumus un tendences, ietverot tādus produktus kā zāģmateriāli, kokapstrādes iekārtas, finiera, skaidu plātņu, MDF, OSB, LVL, saplākšņa izstrādājumi, paneļi, kokapstrādes instrumenti, armatūra un piederumi (eņģes, rokturi), putekļu nosūkšanas iekārtas u.c. 2018. gadā izstādē piedalījās vairāk nekā 860 dalībnieku no 25 valstīm, pulcējot vairāk nekā 70 tūkstošus apmeklētāju no 59 pasaules valstīm.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda (“shell scheme”) konstrukcija, piedāvājot vietas ne vairāk kā 4 uzņēmumiem. Stenda kopējā platība atkarīga no dalībnieku skaita. Katram dalībniekam paredzēti aptuveni 6 m2. Uzņēmumam, kurš piedalīsies izstādē, ir jārēķinās ar šādām izmaksām:

  1. Stenda laukuma īre: standarta konstrukcijai: 310.00 EUR/m2– aptuveni 1860.00 EUR no uzņēmuma 
  2. Ar pasākumu saistītās izmaksas (reģistrācijas maksa, mēbeles, apdrošināšana, internets u.c. izmaksas): 20.00 EUR/m2– aptuveni 120.00 EUR no uzņēmuma 
  3. Stenda organizēšanas izmaksas (LIAA konsultāciju izmaksas, 30 stundas) – 896.40 EUR bez PVN.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri būs ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit.

SVARĪGI! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Rēķina samaksas termiņš – 2019. gada 15. decembris.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Kaspara Abika foto

Kaspars Abiks

Eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs
kaspars.abiks [at] liaa.gov.lv

ES fondu vizuālo elementu ansamblis