Datums 2.–5. februāris, 2020
LaiksVisu dienu
Vieta Ārvalstis, Vācija

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas saldumu un uzkodu ražotājus piedalīties Latvijas kopstendā izstādē "ISM 2020" Vācijā, kas norisināsies laikā no 2020. gada 2 - 5. februārim Ķelnē!

ISM 2020 ir viena no pasaulē vadošajām saldumu un uzkodu izstādēm, izstāde tiek organizēta katru gadu. To apmeklē vairāk kā 38 tūkstoši apmeklētāji no 140 valstīm, piedalās vairāk kā 1600 izstādes dalībnieki no 76 pasaules valstīm.

Kopstenda veidošanai tiks izmantota izstādes piedāvātā standarta stenda konstrukcija.

Izstādes izcenojumi ir sekojoši:

  • Reģistrācijas maksa izstādei - 550 EUR – katram uzņēmumam ;
  • Laukuma un standarta stenda konstrukcijas maksa (tai skaitā, standarta apgaismojums, elektrība, darba galds, bāra krēsli, plaukti pie stenda sienas) – 307,40 EUR / 1m- katram uzņēmumam *
  • Stenda obligātās reklāmas un mārketinga izmaksas 990 EUR, kas tiks izdalītas uz visiem stenda dalībniekiem ;
  • Papildus mēbeļu noma (atkarīga no katra uzņēmuma nepieciešamībām  - piemēram, aptuveni 500 EUR, ja papildus tiek pasūtīts stikla produktu displejs un pārrunu galds ar 3 krēsliem).
  • Grafikas uz sienām (aptuveni 500 – 600 EUR no uzņēmuma – izmaksas būs atkarīgas no stenda iekārtojuma uz dalībnieku skaita);

* Paredzēts, ka katram uzņēmumam varētu tik iedalīti 5 – 9 m2 atkarībā no uzņēmumu skaita, kas piesakās, kā arī atkarībā no katra uzņēmuma nepieciešamībām.

Iepriekš minētās izmaksas ir aptuvenas! Gala izmaksas dalībai kopstendā izstādē tiks aprēķinātas pēc pieteikuma saņemšanas un būs atkarīgas no izstādes dalībnieku skaita. Dalībnieku skaits nav ierobežots. Lūgums pieteikuma formā norādīt nepieciešamo laukuma izmēru (m2).

! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Pēc izstādes tie uzņēmumi, kuriem ir noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, varēs atgūt 50% no stenda izmaksām.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, dienas nauda) un izstādes paraugu transportēšanas izmaksu segšanu.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama atbalsta programmu sadaļā.

ES fondu vizuālo elementu ansamblis