Datums 3. novembris, 2020
Laiks15.00–18.00
Vieta Tiešsaiste, "Zoom" platforma

Vebināra ieraksts pieejams LIAA Youtube kontā.

Aicinām piedalīties vebinārā par būvniecības nozares tendencēm Nīderlandē. Vebinārā uzzināsiet vairāk par aprites ekonomiku un tās principu pielietojumu būvniecības nozarē – kādas priekšrocības un iespējas sniedz ilgtspējīgu risinājumu ieviešana šajā sektorā, ņemot vērā arvien pieaugošos klimata pārmaiņu draudus, un kā tas ir palīdzējis uzņēmumiem attīstīt savu biznesu Nīderlandē un Latvijā.

Pasākuma otrajā daļā dalībnieki aicināti piedalīties kontaktbiržā – veikt individuālas pārrunas ar Nīderlandes uzņēmumu pārstāvjiem, kas izrādījuši vēlmi tikties, lai apspriestu tālākās sadarbības iespējas.
Reģistrācija kontaktbiržai slēgta! Pieteikšanās vebināram vēl līdz 3. novembrim.

Vebinārā un kontaktbiržā aicinām piedalīties koka karkasa un moduļu ražotājus, kā arī būvniecības jomas piegādātājus, it īpaši tos, kas savā ražošanas procesā ieviesuši vai vēlas ieviest aprites ekonomikas principus.

Lektori:

 • Sībrens Bošs (Sybren Bosch), Copper8 vecākais konsultants
  Eksperts aprites ekonomikas principu ieviešanā būvniecībā, palīdzot gan valsts institūcijām, gan privātajiem uzņēmumiem. Savas prezentācijas laikā Sībrens pievērsīs uzmanību Nīderlandes būvniecības nozares attīstības tendencēm, īpaši akcentējot aprites ekonomikas risinājumu nozīmi, un potenciālajām biznesa iespējām Latvijas uzņēmumiem.
  Copper8 konsultē būvniecības un ražošanas nozaru uzņēmumus, palīdzot tiem veiksmīgi piedalīties zaļajos iepirkumos. Energouzņēmuma Alliander jaunā galvenā ēka, kas ir viena no visilgtspējīgākajām būvēm Nīderlandē, ir Copper8 visplašāk zināmais īstenotais projekts.
 • Jans Krūns (Jan Kroon), FiberCore Europe vadītājs
  FiberCore Europe nodarbojas ar tiltu, slūžu vārtu un tiltu klāju būvniecību, izmantojot ar šķiedrām pastiprinātus kompozītmateriālus. Savā prezentācijā Jans Krūns parādīs, kāpēc šo materiālu izmantošana ir cieši saistīta ar ilgtspējīgu risinājumu ieviešanu celtniecībā.
 • Kristaps Draudiņš, uzņēmuma Controlit Factory vadītājs
  Controlit Factory rada inovatīvus būvniecības materiālus un risinājumus, ļaujot noteikt precīzas bojājuma vietas plakano jumtu un citu hidroizolāciju slānī. Uzņēmuma komandā darbojas speciālisti no dažādām pasaule valstīm ar vairāku desmitu gadu pieredzi būvniecībā, tehnoloģiju izstrādē un uzņēmējdarbībā.

Darba valoda – angļu.
Dalība – bez maksas. 

Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Pasākumu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Republikas vēstniecību Nīderlandes Karalistē un Nīderlandes Karalistes vēstniecību Latvijā.

ES fondu vizuālās identitātes ansamblis