Kontakti

bic [at] liaa.gov.lv

Atrašanās vieta

C izlidošanas sektors, Starptautiskā lidosta "Rīga"

No 2020. gada 11. novembra apmeklētājiem tiek slēgts Biznesa informācijas centrs ”Magnetic Latvia’’ Starptautiskajā lidostā "Rīga".

Biznesa informācijas centrs "Magnetic Latvia" Starptautiskajā lidostā "Rīga" C izlidošanas sektorā ir Latvijas uzņēmumu pieredzes stāstu un sasniegumu telpa, kas ikvienam centra viesim sniedz pirmo iespaidu par Latviju – daudzpusīgu, modernu, inovatīvu un uz attīstību orientētu valsti.

Telpa veidota ar mērķi parādīt Latvijas ražotāju piedāvāto produkcijas klāstu, jo viss, sākot ar zāles noformējumu un mēbelēm, līdz pat sīkākajiem interjera priekšmetiem, kafijai un tās krūzītēm, ir veidots Latvijā. Kopumā šeit pārstāvēti vairāk nekā 70 Latvijas ražotāji, bet ekspozīcija nepārtraukti tiek mainīta un papildināta. BIC mērķis ir izcelt un popularizēt Latvijas veiksmes stāstus uzņēmējdarbībā, inovācijās, ekonomikā, kultūrā, sportā un ikvienā citā jomā. Būt par Latvijas sasniegumu, uzvaru un panākumu vēstnesi.

Centrā ik dienu iespējams satikties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) darbiniekiem, lai uzzinātu par aktuālajām uzņēmējdarbības veicināšanas aktivitātēm Latvijā un saņemtu konsultācijas par biznesa atbalsta iespējām vai tūrisma vidi. Uzņēmēji, ierodoties lidostā laicīgi pirms sava lidojuma, šīs telpas var izmantot, kā savu biroju, lai pārskatītu prezentācijas, izdrukātu kādus materiālus vai satiktu biznesa partnerus.

BIC regulāri tiek organizēti tematiskie mēneši, kuru ietvaros sadarbojamies ar dažādu nozaru pārstāvjiem, uzņēmējiem, kultūras darbiniekiem, sportistiem, valsts iestādēm un nevalstiskajām organizācijām, rīkojam Latvijas pārtikas produktu degustācijas, meistarklases un citus pasākumus.

Biznesa informācijas centrs Magnetic Latvia aicina brīdi pakavēties ceļotājus un atvadīties no Latvijas ar pozitīvām sajūtām, savukārt vienmēr steidzīgajiem un rosīgajiem piedāvā modernu un drošu darba vidi.