2021. gada 2. februārī pulksten 19.00-20.00 (pēc Latvijas laika)

Tiešsaistē, "Zoom" platformā.
Sesijas darba valoda – latviešu. Dalība – bez maksas.

Aicinām piedalīties informatīvā sesijā, kurā iepazīstināsim ar LIAA tiešsaistes biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas programmu (PINK). Dalība PINK programmā – tā ir iespēja biznesa ideju autoriem, kuri domā par uzņēmējdarbības uzsākšanu Latvijā.

No šī gada marta 1. marta PINK programma tiešsaistē būs pieejama arī tiem Latvijas valsts piederīgajiem, kas pašreiz dzīvo, strādā vai studē ārpus Latvijas. Sešus mēnešus garās bezmaksas programmas laikā būs iespējams izveidot idejas prototipu un notestēt idejas dzīvotspēju Latvijā,

Idejas pielāgošana tirgus pieprasījumam, biznesa modeļa izvēle, idejas testēšana un prototipa izveide u.c. – tas viss būs pieejams jaunajā programmā, plašāka informācija pieejama šeit.

Informatīvās sesijas laikā gūsiet atbildes uz šiem un citiem jautājumiem:

  • Kas LIAA un biznesa inkubatori?
  • Kas ir PINK un INK programma?
  • Vai, kā un kur es varu pieteikties PINK programmai?

Sesijas otrajā daļā sarunai pievienosies pavārs un vairāku TV šovu vadītājs Mārtiņš Sirmais, kas parādīs, kā produktus, kas radīti LIAA biznesa inkubatoros, izmantot un praktiski pielietot mūsdienu Latviešu virtuvē.

Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta visiem reģistrētajiem dalībniekiem.

Lai saglabātu iespēju dalībniekiem uzdot interesējošus jautājumus, šo pasākumu rīkojam nelielam dalībnieku lokam, tāpēc lūdzam jūs individuāli pārsūtīt šo ziņu tiem ārpus Latvijas dzīvojošajiem profesionāļiem, kuri ir domājuši vai arī tiem varētu interesēt uzņēmējdarbības uzsākšanas iespējas Latvijā.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis