Aicina uz tiešsaistes semināru par Eiropas Aizsardzības industrijas programmas iespējām aizsardzības industrijai

Aizsardzības ministrija sadarbībā ar Latvijas investīciju un attīstība aģentūru (LIAA)  un Latvijas pastāvīgo pārstāvniecību Eiropas Savienībā aicina uzņēmējus pieteikties tiešsaistes semināram “Eiropas Aizsardzības industrijas programmas iespējas aizsardzības industrijai”, kas norisināsies 2026. gada 20. maijā plkst. 11:00 Zoom platformā.

Pieteikšanās 20. maija vebināram ir pieejama šeit: “Eiropas Aizsardzības industrijas programmas iespējas”

Eiropas Aizsardzības industrijas programma (EDIP) ir viena no iniciatīvām, ko Eiropas Savienība ir īstenojusi, lai palielinātu savu aizsardzības gatavību un pilnveidotu Eiropas aizsardzības industriju, ņemot vērā mainīgo drošības vidi. Aizsardzības ministrija sniedz iespēju industrijai iepazīties, kā arī padziļināti izprast EDIP atbalsta iespējas uzņēmējiem.

Pasākuma laikā eksperti sniegs pārskatu par EDIP, kā arī par programmām, projektiem un iespējām, kas pieejamas aizsardzības industrijai. Seminārs daļēji norisināsies angļu valodā.

Šis seminārs ir turpinājums iepriekš organizētiem semināriem uzņēmējiem par aizsardzības industriju (iepriekšējie semināri un informācija pieejama šeit), kuros uzņēmēji tika iepazīstināti ar aizsardzības industrijas vidi un atbalstu uzņēmumu attīstīšanā.

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Pasākumi