RBI Pop-up veikala atklāšana

1. decembrī tirdzniecības centrā “Spice” Rīgā atvērts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju inkubatora dalībnieku – jauno uzņēmēju pop-up dāvanu paviljons.

Atklājot pop-up dāvanu paviljonu, LIAA Radošo industriju inkubatora vadītāja Karine Kalniņa uzsvēra: “Man ļoti patika, ka pop-up dāvanu paviljona iniciatīva nāca no pašiem inkubatora dalībniekiem. Ja ir tā vēlme un gribasspēks kaut ko tādu izdarīt, tad jāpieliek tikai maziņš plecs klāt. Man šķiet svarīgi, ka dalībnieki sadarbojas savā starpā, jo mazajiem uzņēmumiem jāturas kopā un vienam otru jāatbalsta.”

Tirdzniecības centra “Spice” valdes locekle Iveta Priedīte teica: “Katrs no šiem zīmoliem ir mīlēts, lolots, pārdomāts katrā vārdā, stāstā, detaļā. Tās ir vērtības, par kurām “Spice” iestājās – par mīlestību, attīstību, par lietām ar pievienotu vērtību un jēgpilnām dāvanām.”

Pasākumā piedalījās un ar pirmajiem pircējiem tikās visi pop-up dāvanu paviljona zīmolu pārstāvji – LIAA Radošo industriju inkubatora dalībnieki, savukārt mazos apmeklētājus priecēja Lapsa un Feneks no bērnu iemīļotā televīzijas seriāla “Tutas lietas”, ko veido uzņēmums “Ausma”.

Pop-up veikalā, tirdzniecības centra “Spice” 1. stāvā, svētku noskaņā visu decembri būs iespēja iegādāties daudzpusīgus, inovatīvus un praktiskus produktus dāvanām, kā arī iepazīties ar jauno uzņēmēju kopienu, kas izveidojusies LIAA Radošo industriju inkubatora paspārnē. Šī kopiena apvieno spilgtas un interesantas personības, kā arī aptver visdažādākās industrijas.

Pārstāvētie zīmoli ir: “Ausma”,  TULLIA HOME”, “Mini Explorer”, “BALTAIS VALIS”,   “lovin”,  “PETIT BABU”,  “MUTA”, “ULECE kids”, “MIZO”, “Babbit”®, “Cloudberry”, “REEDEFIN”; “For Lovers and Trees”.

LIAA Radošo industriju inkubators atver pop-up veikalu Spicē
LIAA Radošo industriju inkubatora dalībnieki decembrī atklās pop-up veikalu t/c “Spice”

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis