Tūrisms

No 1. jūnija līdz 31. augustam trīs mēnešu garumā tiešsaistē notiks izstāde un B2B tikšanās "China Outbound Travel&Tourism Market" (COTTM).

COTTM  tiešsaistē varēs izstādīt un dalīties ar informāciju par savu galamērķi vai tūrisma produktu, tikties ar tūrisma pircējiem no Ķīnas un ceļojumu aģentiem, kā arī  organizēt informatīvas vai izglītojošas tiešraides sesijas.
Vairāk informācijas: https://speakerdeck.com/chinaoutboundtraveltourismmarket/cottm-online-powered-by-tntm

Pirms izstādes, 28. aprīlī, plkst. 16:00 (Ķīna), notiks bezmaksas iepazīšanās vebinārs "Paliekot saiknē ar Ķīnas  ceļojumu tirgu", kurā smalkāk varēs iepazīties ar tiešsasites platformu, kurā notiks nāktones izstāde: https://zoom.us/webinar/register/WN_QOQMw8gNT2ivuiiC5LHTPQ

China Outbound Travel & Tourism Market (COTTM ) jeb  Ķīnas izejošo ceļojumu un tūrisma tirgus jau 16 gadus ir  vadošā ceļojumu izstāde un joprojām ir vienīgā izstāde uzņēmumiem, kas koncentrējas tikai uz izejošo ceļojumu tirgu. Starptautiskiem galamērķiem un ceļojumu produktu piegādātājiem, kas vēlas dibināt kontaktus un sadarboties ar Ķīnas labākajiem tūrisma operatoriem, "COTTM 2020"  ir lieliska izdevība.