Notiks Latvijas valsts tēla stratēģijas “missionLatvia” prezentācijas pasākums

Piektdien, 2.jūnijā, no plkst. 11:00 līdz 13:00 Latvijas Universitātes Zinātņu mājas Beta/Gamma auditorijā, Jelgavas ielā 3, kā arī tiešsaistē, notiks Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais Latvijas valsts tēla stratēģijas “missionLatvia” prezentācijas pasākums, kura laikā tiks pasniegti arī Ministru kabineta un Ekonomikas ministrijas augstākie apbalvojumi -Atzinības raksti.

Valsts tēla stratēģijas “missionLatvia” mērķis ir panākt vienotu komunikāciju par Latviju starptautiskā mērogā, lai ilgtermiņā veicinātu Latvijas ekonomisko izaugsmi un atpazīstamību pasaulē.

Ilze Indriksone, ekonomikas ministre: “Emocionālu Latvijas tēlu pasaulē veidojam mēs paši un izcilie mūsu sportistu, kultūras cilvēku un radošo personību, zinātnieku un uzņēmēju sasniegumi globālā mērogā. Latvija ir ļoti maza valsts un katrs var kaut ko darīt, lai Latvija kļūtu tāda, lai mēs paši lepotos ar to. Taču vienots valsts tēls ir neatsverams palīgs starptautiskajā arēnā – gan politiski un ekonomiski, gan kultūras sakaru veidošanā, talantu un tūristu piesaistē, lai veicinātu mūsu iedzīvotāju labklājības pieaugumu.

“Darbs ar valsts tēlu savā ziņā ir kā maratona skrējiens, kura rezultāti būs redzami pēc ilgāka laika. Jaunā valsts tēla stratēģija “missionLatvia” piesaka Latviju ka valsti, kas spēj risināt ne tikai Latvijas sabiedrībai nozīmīgus izaicinājumus, bet ari dot ieguldījumu Eiropas un pasaules mērogā. Mēs esam pirmie pasaulē, kuri valsts līmenī ir izvēlējušies Misiju pieeju. Tā paredz ciešu sadarbību starp iedzīvotājiem, uzņēmējiem, zinātniskajām institūcijām un valsts pārvaldi kopīgu mērķu sasniegšanā un sasaucas ar valsts līmenī pieteiktajām pārmaiņām ekonomikā, stimulējot inovāciju un augstas pievienotās vērtības nozaru attīstību,” uzsver LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Pasākumu atklās ekonomikas ministre Ilze Indriksone un LIAA direktors Kaspars Rožkalns. Ekonomikas ministre pasniegs Ministru kabineta un Ekonomikas ministrijas augstāko apbalvojumu, Atzinības rakstu, pasniegšanu spožiem uzņēmumiem, organizācijām un personībām ar misijas apziņu par Latvijas valsts vārda nešanu pasaulē.

Latvijas valsts tēla stratēģiju “missionLatvia” prezentēs aģentūras “Magic” direktors Andris Rubīns. Stratēģija balstās uz valsts tēla pētījumu 10 valstīs kā arī potenciālajiem attīstības virzieniem, kuros jau tuvākajos gados plānotas lielākās investīcijas. Valsts tēla centrālā tēma būs inovācijas un jaunrade kā pamats kopējās labklājības celšanai.

Savukārt ar “missionLatvia” vizuālo identitāti klātesošos iepazīstinās Dizaina studijas “Teika” vadītāja Anete Aramina.

Aicinām sekot līdz pasākuma norisei tiešsaistē “Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras” Facebook kontā. Medijiem, kuri vēlas apmeklēt pasākumu klātienē, lūgums reģistrēties “Reģistrēšanās missionLatvia stratēģijas prezentācijai”.

Datums 2. jūnijs, 2023
Laiks11.00–14.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

missionLatvia stratēģijas prezentācija

Aicinām pievienoties tiešsaistes prezentācijai par "missionLatvia" - Latvijas starptautisko pozicionējumu! Tiešraide tiks…