Pasākumi
Vebināru ciklā "Mini Spotlight": TestDevLab un Printful biznesa pieredzes stāsti ASV tirgū

Pirmdien, 21. augustā plkst. 19.00 notiks jau otrais vebinārs ciklā "Mini Spotlight", kurā tiks diskutēts par biznesa iespējām Latvijā un eksporta potenciālu, kā arī iepazīstināts ar Latvijas uzņēmumu veiksmes stāstiem Amerikas tirgū, veicinot Latvijas starptautisko atpazīstamību un ekonomisko sadarbību ar ASV.

 Otro vebināru svinīgi atklās ASV vēstnieks Latvijā Kristofers Robinsons un ieskicēs Latvijas un ASV ekonomisko attiecību būtiskākās iezīmes. Pasākuma turpinājumā Mini Spotlight” klausītājiem būs iespēja arī uzzināt vairāk par Latvijas starptautisko pozicionējumu Mission Latvia, ko prezentēs Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Kaspars Rožkalns. Tas ir stāsts par mūsu cilvēkiem ar misijas apziņu –  talantīgiem, radošiem un gataviem rast risinājumu vissarežģītākajās situācijās. Būtiska loma šajā stāstā ir ārvalstīs dzīvojošajiem latviešiem, kurus aicinām pievienoties Mission Latvia vēstnešu kopienai.

Šoreiz Latvijas eksporta izcilniekus prezentēs programmatūras testēšanas uzņēmums "TestDevLab" līdzīpašnieks un vadītājs Ervīns Grīnfelds un mārketinga vadītājs uzņēmumā “Printful” Raitis Puriņš. Diskusijas laikā dalībnieki dalīsies ar pieredzes stāstiem par uzņēmumu gaitām ASV tirgū, to sākumu, kā arī eksporta veicināšanas laikā gūtajām atziņām. Vebināra noslēgumā dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus arī tiešsaistē un pārrunāt sadarbības iespējas.

“Latvija sevi ir apliecinājusi kā jaunrades valsti, kurā top daudz jaunu ideju un uzņēmumi spēj piedāvāt inovatīvus risinājumus. Rēķinot pēc iedzīvotāju skaita, Līvāni ir pasaules līderis optiskās šķiedras ražošanā, mums ir strauji augoša bezpilota lidaparātu industrija, samērā plaši pielietojama 5G infrastruktūra un daudzi citi sasniegumi ar kuriem vēlamies uzrunāt potenciālos sadarbības partnerus ASV. “Mini Spotlight” sniedz iespēju regulāri uzturēt saikni ar ASV uzņēmējiem un veidot jaunu kontaktu tīklu nākotnes sadarbības projektiem,” uzsver LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Printful jau desmit gadus strādā globālos tirgos un tas tā ir bijis kopš uzņēmuma dibināšanas. Jau no pirmās dienas mārketings spēlē nozīmīgu lomu uzņēmuma izaugsmē, tāpēc mūsu komandā strādā galvenokārt Latvijas speciālisti, bet ar pasaules pieredzi. Vebinārā es pastāstīšu, kā mēs eksportējam zināšanas, smadzenes paturot Latvijā”, stāsta viens no lektoriem, Printful mārketinga vadītājs Raitis Puriņš.

Mini Spotlight” ir tiešsaistes semināru cikls, kura ietvaros Amerikas latviešu kopienas un ASV biznesa vides pārstāvji tiks iepazīstināti ar Latvijas uzņēmumu pieredzi sadarbībā ar klientiem un partneriem ASV, kā arī tiks prezentēti uzņēmumu produkti un piedāvājums ASV auditorijai, veicinot jaunu klientu piesaisti un ekonomisko sadarbību starp Latviju un ASV.

Cikls "Mini Spotlight" sastāv no 10 vebināriem, kuru norise plānota 2023. un 2024. gadā. Tos rīko sasaistē ar biznesa konferenci "Spotlight Latvia, kas š.g. 21.–22. septembrī notiks Bostonā, ASV, pulcējot ar biomedicīnas, tehnoloģiju un izglītības nozarēm saistītos uzņēmējus un sadarbības partnerus. Šis ir jau otrais vebinārs, nākamie vebināri plānoti drīzumā un vairāk par tiem var uzzināt "The Red Jackets" sociālo tīklu lapās. "Mini Spotlight" organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA)Latvijas-Amerikas Tirdzniecības kamera (LACC) un Latvijas eksportētāju asociācija "The Red Jackets".

Otrais "Mini Spotlight" tiešraides vebinārs būs skatāms Zoom platformā, bet pēc tiešraides – speciāli izveidotā Youtube kontā. Piesakies "Mini Spotlight" vebināram šeit.

Datums 21. augusts, 2023
Laiks19.00–21.00
Atrašanās vietaTiešsaiste

Vebināru cikls "Mini Spotlight"

Vebinārā tiks diskutēts par biznesa iespējām Latvijā un eksporta potenciālu, kā arī iepazīstināts ar Latvijas uzņēmumu veiksmes…