Datums 11.–12. novembris, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Tiešsaiste

Pieteikšanās termiņš ir beidzies

20. "Ignition Event" - kur zinātne apvienojas ar biznesu!

"Ignition Event" ir unikāla, starptautiskās komercializācijas platformas "Commercialization Reactor" radīta metode, kā izveidot efektīvas zinātņietilpīgo jaunuzņēmumu komandas. Proti, kā apvienot zinātnisko izcilību ar uzņēmējdarbības garu. 

No šā gada 11. līdz 12. novembrim norisināsies jau 20. "Ignition Event", kur Latvijas un starptautiskie zinātnieki prezentēs savus atklājumus uzņēmējiem, savukārt potenciālie uzņēmēji varēs izlemt, ar kuru veidot komandu un kuru jaunievedumu attīstīt. "Ignition Event" dzimušās "dziļo tehnoloģiju" jaunuzņēmumu komandas varēs pretendēt uz pirmssēklas un sēklas finansējumu no "Commercialization Reactor" līdz 300 tūkstošiem eiro.

Detalizēta 20. "Ignition Event" programma pieejama: https://www.commercializationreactor.com/ignition-event/

Kā piedalīties 20. "Ignition Event"?

Dalība "Ignition Event" ir bez maksas.

Ja vēlies likt pamatus savam zinātņietilpīgajam uzņēmumam, tad vēlams, lai tu būtu arī absolvējis kādu no LIAA un "Commercialization Reactor" meistarklašu cikliem ("Cutting Edge Entrepreneurship" vai "Smart Business Masterclasses").

Līdz 7. novembrim reģistrējies šeit 

“Ignition Event” partneri: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, attīstības finanšu institūcija “Altum”, "EIT Jumpstarter".

"Ignition Event" tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektos “Inovāciju motivācijas programma” un “Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai”.  

Pasākuma darba valoda - angļu.

Eiropas Reģionālas attīstības fonda vizuālo elementu ansamblis